TurboHD камера Hikvision DS-2CE16C2T-VFIR3
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1765
Аксесуари
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - 720p < li>Режим день/ніч (ICR)
- об’єктив 2.8-12мм
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| < strong>Камера DS-2CE16D1T-VFIR3 | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1280 (H) х960 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл), 0.14 Люкс @ (F1.4, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8-12 мм @ F1.4 Кут огляду:92-29 |
| Кріплення об’єктива: | М14 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HDTVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | 62 дБ |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C< br>Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | 269х92x84мм |
| Вага: | 1000г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16C2T-VFIR3
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 269х92x84мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.