TurboHD камера Hikvision DS-2CE16C0T-IT5 (12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1809
Аксесуари
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - HD720p < li>Режим день/ніч (ICR)
- Exir ІК
- ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP66
< strong>Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16C0T-IT5 | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1280 (H) х720 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 12 мм @ F2.0 Кут огляду:27 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 180,обертання:0-360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 720p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Розміри: | 86х82x220 мм |
| Вага: | 430 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16C0T-IT5 (12 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 86х82x220мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.