IP камера Hikvision DS-2CD7A26G0/P-IZS (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2111
Аксесуари
2МП варіофокальна IP камера Hikvision DS-2CD7A26G0/P-IZS (2.8-12 мм)
Особенности:
- Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
- 1/1.8" Progressive Scan CMOS
- 1920 x 1080 @ 50 кадрів на секунду
- П'ять визначених потоків і до п'яти користувацьких потоків
- Чутливість: Колір: 0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ
- Варіофокальний об'єктив 2,8-12 мм
- Тривожний вх/вих
- ІЧ підсвічування до 50 м
- H.265+, H.265, H.264+, H.264
- Вбудований слот Micro SD / SDHC / SDXC, до 256Гб
- 1 RS-485
- WDR 140 дБ
- IP67, IK10
- Розпізнавання номерних знаків
- Підтримує сигнали тривоги для перерахованих номерних знаків у чорний список і білий список
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість | Колір: 0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ |
| Швидкість електронного затвора | 1 с~1/100,000с |
| Повільний затвор | Підтримується |
| День / Ніч | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумопоглинання | 3D DNR |
| WDR | 140 дБ |
| Регулювання за трьома осями | Поворот: 0° - +355°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Об'єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Керування фокусом | Авто, напівавтоматичний, ручний |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду: 103.3°-38.6°; вертикальний: 54.2°-21.9°; кут огляду по-діагоналі: 124.2°-44.3° |
| Кріплення об'єктива | Інтегроване |
| ІЧ-підсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 50 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиснення | Головний потік: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ Додатковий потік / третій потік / четвертий потік / п'ятий потік / користувацький потік: H.265 / H.264 / MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль / Основний профіль / Високий профіль |
| H.264+ | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265+ | Підтримує (головний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с~16 Mб/с |
| Аудіостиснення | ні |
| Аудіо бітрейт | ні |
| Smart функції | |
| Захист периметра | Перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон і вихід із регіону, крадіжка багажу, видалення об'єкта |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміни кадру, виявлення розфокусування об'єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання номерних знаків |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Статистика | Ні |
| ROI | Головний потік / додатковий потік / третій потік / четвертий потік / п'ятий потік: 4 фіксовані області для кожного потоку і динамічне відстеження обличчя |
| Дорожній рух і виявлення транспортних засобів | |
| Точність | Точність захоплення >99% і точність розпізнавання напрямку руху транспортного засобу >96% |
| Білий і чорний списки | до 10000 |
| Виявлення відсутності номерного знака | Підтримується |
| Виявлення мотоциклів | Так (стосується тільки контрольно-пропускного пункту) |
| Кадр | |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920 x1080 |
| Головний потік | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 50 кадрів/с |
| Доп потік | 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 х 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| Четвертий потік | 1920 х 1080, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| П'ятий потік | 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| Користувацький потік | 1920 х 1080, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC / HLC / 3D DNR / Defog / EIS / корекція спотворення об'єктива |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, AGC, баланс білого налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Є |
| SVC | Кодування H.264 і H.265 |
| Перемикання день/ніч | Авто / день / ніч / за розкладом / за датчиком тривоги |
| Накладання зображення | LOGO може бути накладено на відео 24-bit, 128 х 128 - формат BMP |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 256 Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Виявлення: детектор руху, тривога, вимкнення мережі, конфлікт IP-адреси, помилка жорсткого диска, незаконний вхід, сигнал для перелічених номерних знаків у чорному та білому списках |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Заходи безпеки | Захист паролем, шифрування HTTPS, керування доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, базова та базова автентифікація фільтра IP-адрес для HTTP/HTTPS, WSSE та автентифікація дайджеста для ONVIF |
| Загальні функції | Скидання одним ключем, антивідблискове, п'ятипотокове, користувацькі потоки, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP адрес |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівні: адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, Hik-Central |
| Веб браузер | Потрібен модуль, що підключається, для перегляду в реальному часі: IE8+, Chrome31.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0+ Безкоштовний плагін для перегляду в реальному часі: Chrome45 +, Mozilla Firefox52 + |
| Інтерфейс | |
| Аудіо | ні |
| Інтерфейс зв'язку | 1 RJ45 10M / 100M / 1000M порт Ethernet 1 інтерфейс RS-485 (напівдуплекс, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, самоадаптується) |
| Тривога | 2 входи, 2 виходи (DC до 24В, 1 A або AC 110 В, 500 мА) |
| Відеовихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ом / CVBS), роздільна здатність 4CIF |
| Вбудоване сховище | Вбудований слот Micro SD / SDHC / SDXC, до 256 ГБ |
| BNC | Аналоговий вихід CVBS (роздільна здатність 4CIF) |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | ні |
| Частота дискретизації аудіо | ні |
| Загальні | |
| Версія прошивки | 5.5.60 |
| Живлення: | DC 12 |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Живлення/споживання DC 12В ± 20%/14Вт, PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD7A26G0/P-IZS (2.8-12 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 140х351 мм
- Чутливість 0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл); 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.