IP камера Hikvision DS-2CD7A26G0-IZS (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1386
Аксесуари
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- 1920 1080 @ 50 кадрів в секунду
- П"ять певних потоків і до п"яти користувальницьких потоків
- Моторизований об’єктив 2.8-12 мм
- Чутливість:Колір:0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл) , 0 Люкс з ІК
- Тривожний вх/вих
- ІЧ підсвічування до 50 м
- H.265 +, H.265, H.264 +, H .264
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 256Гб
- WDR 140 дБ
- IP67, IK10
- Висока точність захоплення і виявлення осіб, засновані на технології глибокого навчання
- Захист периметра, заснована на алгоритмах глибокого навчання, підтримує перетин ліній, вторгнення, вхід в регіон і вихід з регіону
< strong>Характеристики:
| Матриця: | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1 з ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 140 дБ |
| Регулювання по трьох осях | Поворот :0 - +355, нахил:0 - 90, обертання:0 - 360 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апаратура | F1.2 |
| Управління фокусом | Авто, напівавтоматичний, ручний |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:103.3-38.6, вертикальний:54.2-21.9, кут огляду по-діагоналі:124.2-44.3 |
| Кріплення об’єктива | інтегрованим |
| ІЧ-діапазон | до 50 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265/H.264 +/H.265 + Додатковий потік/третій потік/четвертий потік/п"ятий потік/користувальницький потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H. 264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує ( головний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Аудіостиснення | немає |
| Аудіо бітрейт | немає |
| Smart функції | |
| Захист периметра | Перетин лінії, вторгнення, вхід в регіон і вихід з регіону Фільтрація помилкового сигналу тривоги (наприклад, листя, світло, тварина і т. Д.) |
| виявлення особливих подій | виявлення багажу, залишеного без нагляду, виявлення переміщення об’єктів з визначеного регіону, виявлення зміни кадру, виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| виявлення та захоплення особи | Ефективність виявлення особи:до 30 осіб на кадр Обумовлена позиція особи підтримує:поворот вліво і вправо від -65 до 65, нахил вгору і вниз від -45 до 45 |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Статистика | Підрахунок |
| ROI | Головний потік/додатковий потік/третій потік/четвертий потік/п"ятий потік:4 фіксовані області для кожного потоку і динамічне відстеження особи |
| Кадр | |
| Максимальна роздільна здатність зображення: | 1920 x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 50 кадрів/с |
| Доп потік: | 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 х 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| Четвертий потік | 1920 х 1080, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| П"ятий потік | 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| користувача потік | 1920 х 1080, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с, підтримується до 5 призначений для користувача потоків |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, AGC, баланс білого настроюються клієнтським програмним забезпе печением або веб-браузером |
| Обрізка | Є |
| SVC | кодування H.264 і H.265 |
| Перемикання день/ніч | Авто/день/ніч/за розкладом/по датчику тривоги |
| Накладення зображення | LOGO може бути накладено на відео 24-bit, 128 х 128 - формат BMP |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 256Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP -адреси, помилка жорсткого диска, незаконний вхід |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF ( PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Захист паролем, шифрування HTTPS, управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, базова і базова автентифікація фільтра IP-адрес для HTTP/HTTPS, WSSE і аутентифікація дайджесту для ONVIF | |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, пятіпоточное, призначені для користувача потоки, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP адрес |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, Hik-Central |
| Веб браузер | IE8 +, Mozilla Firefox 30.0+, Google Chrome 31.0+, Safari 8.0 + |
| Інтерфейс | |
| Аудіо | немає |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/10 0M/1000M порт Ethernet |
| Тривога | 2 входи, 2 виходи (DC до 24В, 1 A або AC 110 В, 500 мА ) |
| Відеовихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ом/CVBS), роздільна здатність 4CIF |
| Вбудований сховище | Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 256 ГБ |
| BNC | Аналоговий вихід CVBS (роздільна здатність 4CIF ) |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | немає |
| Частота дискретизації аудіо | немає |
| Загальні | |
| Версія прошивки | 5.5.5/5.5.50 |
| живлення: | DC 12 В ±, 20%, двожильний клеммник, PoE (802.3at , class 4) |
| потужність і струм | DC 12 В, 1.2а, 14 Вт, PoE (802.3at, 42.5-57В), 0 , 4-0,3 A |
| Робоча темп ература: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Захист | IP67, IK10 |
| Розміри: | Ф 144 х 347 мм |
| Вага | 2.45 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 20%/14Вт, PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD7A26G0-IZS (2.8-12 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 144 х 347 мм
- Чутливість 0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.