IP камера Hikvision DS-2CD6924F-I (4 мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1545
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 8Мп < li>Фіксований об’єктив 4 х 4 мм
- 4 ІЧ-світлодіоди, до 20 м
- H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG
- 3D DNR
- BLC/ROI/HLC/EIS
- 6 аналізів поведінки, 3 виявлення винятків і розпізнавання осіб
- IP67
- Defog < li>Підтримка мікро SD 128Гб
Характеристики:
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | Колір:0.005 Люкс (0 Люкс з ІК) |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| DNR | 3D-DNR |
| Режим День/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 355, нахил:0-90 |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 4 х 4 мм |
| Апаратура | F1.8 |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:180, вертикальний кут огляду:86,9 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ІЧ підсвічування | |
| ІЧ-діапазон | 4 ІЧ-світлодіоди, до 20 м |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| стиснення | |
| Відео стиснення | Основний потік:H.265/H.264 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG |
Тип H.264 | Базовий профіль/основний профіль/високий профіль |
| H .264 + | Підтримується |
| Тип H.265 | Базовий профіль/основний профіль/високий профіль |
| H.265 + | Підтримується |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | Режим панорами:4096 х 1800 Повернення до нормального режиму 2160 х 3840 |
| Головний потік | режим панорами:4096 х 1800, 4096 х 1440, 4096 х 1080 - 25 кадрів/с Повернення до нормального режиму 2160 х 3840, 1080 х 1920 - 25 кадрів/з |
| Доп. потік | Режим панорами:704 х 320 - 25 кадрів/с Звичайний режим:480 х 768, 320 х 512 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Накладення зображення | 128 128 24-біт BMP, додаткова область |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR/HLC/Defog/EIS |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, карта пам"яті (128 Г) |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP , SNMP, IGMP, 802.1X, QoS , IPv6, UDP, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), CGI, ISAPI |
| Кількість одночасних підключень | до 20 |
| Користувачі/рівні | до 32 користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200 |
| веб-браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 М самоадаптівний порт Ethernet, RS485 |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Кнопка скидання | Підтримується |
| Оптоволоконний інтерфейс | |
| Тип інтерфейсу | FC інтерфейс |
| Тип | Одномодовий, одноволоконного |
| Довжина хвилі вх/вих | Tx1310 нм/1.25G, Rx1550нм/1.25G |
| Дальність передачі | 20 км |
| Smart функції | |
| Аналіз поведінки | Виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід в регіон, вихід з регіону, виявлення залишених об’єктів, переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| виявлення особливих подій | виявлення зміни кадру, виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | Підтримка 3 фіксованих областей для кожного потоку |
| Загальна | |
| Параметри довкілля | -40 C 70 C (-40 F 158 F) Вологість 95% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 20%, AC 24В ±, 20%, PoE (802.3at) |
| Споживча мо щность | DC 12 В, 1.5A, макс. 18Вт PoE (802.3at, 37В to 57В), 0.6A - 0.4A, макс. 24Вт AC 24 В, 2A, макс. 48 Вт |
| Рівень захисту | IP67 |
| Розміри | 190 х 207 х 208 мм |
| Вага | 4000г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 20%, AC 24В ± 20%, PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD6924F-I (4 мм)
- Об’єктив
- Особливості Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 190 х 207 х 208 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.