IP камера Hikvision DS-2CD6520DT-IO
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1453
DS-2CD6520DT-IO застосовується в таких транспортних засобах, які мають більш високі вимоги до вібрації, заворушень і водонепроникності, наприклад, поїзд, громадський автобус, шкільний автобус і т.д.
Особливості:
- ROI і SVC приймаються з високим ступенем стиснення, гнучкою експозицією і низьким бітрейтом
- Налаштування гладкості коду для різних вимог до якості зображення і швидкості.
- OSD додатково
- Незалежна конфігурація параметрів день/ніч
- Підтримка живлення PoE підтримується
- 3-осьова регулювання для зручної установки
- 3D DNR і DWDR
- Підтримка двох потоків
- Режим повороту, BLC, автоматичний електронний затвор для різних умов
- функція:Heartbeat, дзеркало, миттєве відновлення і т. д.
- Інтелектуальне виявлення:виявлення вторгнень, виявлення перетину ліній
- Підтримка VCA, яка зі Місткість з NVR вдруге при пошуку та аналізі відео
- Підтримка сертифіката безпеки як HTTPS, SSH, Підтримка створення сертифіката
- Вандалостійкі:IP54
- Професійні сертифікати:EN 50155, EN 50121
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/50-1/100,000 сек |
| об’єктив | 2.8 мм, горизонтальний кут огляду 80 (додатково 4 мм/6 мм) |
| Кут регулювання | Поворот:-30 ~ 30, Нахил:0 ~ 75, Обертання:0 ~ 360 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Режим День/ніч | ІЧ-фільтр |
| DNR | 3D-DNR |
| DWDR | Цифровий шірокодіап азон діапазон |
| Стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG |
| Тип H.264 | профіль базової лінії/основний профіль |
| Швидкість стиснення | 32Кб/с 8МБ/с |
| Аудіостиснення | G.711/G. 722.1/G.726/MP2L2 |
| Бітрейт аудіо | 64Kб/с (G.711)/16Kб/с (G.722.1)/16Kб/з (G.726)/32-128Kб/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота кадрів | (1920 * 1080,1280 960,1280 720) - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| BLC | Можуть бути обрані зони |
| ROI | Підтримується |
| Мережа | |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік, дзеркало |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| аудіо входів/виходів | 1 аудіо вхід/1 аудіовихід (роз’єм Ф3.5 мм) |
| Основне | |
| живлення | DC24В, діапазон DC12В ~ DC30В |
| потужність | 4 Вт макс. |
| Робочі у словия | 30С 60С |
| Вологість | до 95% |
| рівень захисту | IP54 |
| Розміри | ф110х63 мм |
| Вага | 510гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання DC24В, діапазон DC12В ~ DC30В/4Вт
- Клас захисту IP54
- Модель DS-2CD6520DT-IO
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Φ110x63 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.