IP мобільна камера Hikvision DS-2CD6510F-I
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1446
DS-2CD6510F-I спроектована камера з високою роздільною здатністю для автобусів, поїздів або органів управління, які характерні високою вібрацією і низькою освітленістю.
Особливості:
- ROI і SVC приймаються з високим ступенем стиснення, гнучкою експозицією і низьким бітрейтом
- Прогресивна розгортка CMOS з плавним і вільним захопленням для рухомого об’єкту
- Підтримується PoE-джерело живлення
- ІЧ-фільтр з автоматичним перемиканням для денного і нічного спостереження
- Ефективний інфрачервоне світло, низька споживана потужність, відстань до 20 м-30 м
- 3D DNR і DWDR
- Підтримка аналогового виходу
- Режим повороту, BLC, DWDR і автоматичний електричний затвор для різних умов
- Універсальна регулювання кута з аналоговим виходом для зручної установки
- Захист:IP68, IK10
- Micro SD/SDHC/SDXC card (128Гб)
- Професійні Сертифікати ати:EN 50155, EN 50121
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК 0.028 лк @ (F2.0, AGC вкл.) , 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/100,000 сек |
| об’єктив | 4 мм/F2.0, кут огляду 73.1 |
| кут регулювання | Поворот:-15 ~ 15, Нахил:0 ~ 30, Обертання:-90 ~ 90 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Режим День/ніч | ІЧ-фільтр з автопереключеніе |
| DNR | 3D-DNR |
| WDR | Digital WDR |
| Стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Профіль базової лин ії/основний профіль |
| Швидкість стиснення | 32Кб/с 8МБ/с |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1280x960 |
| Частота кадрів | (1280 960,1280 720) - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Компенсація заднього підсвічування | Так, зона необов"язкова |
| ROI | Підтримується |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (підтримка NFS, SMB/CIFS), Micro SD/SDHC/SDXC card (128Гб) |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік, дзеркало |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 M12 10М/100М Ethernet порт |
| Відеовихід | 1 композитний вихід Vp-p (75 Ом/BNC) |
| Основне | |
| живлення | DC12В ±, 10%/PoE (802.3af) |
| споживає травня потужність | 7 Вт макс, PoE:8.5 Вт |
| ІЧ-діапазон | 20 м - 30 м |
| Робочі умови | 40С 70С |
| Вологість | до 95% |
| Рівень захисту | IP68, IK10 |
| Розміри | 155,17х110,9х60 , 8 мм |
| Вага | 846гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20-30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Клас захисту IP68, IK10
- Модель DS-2CD6510F-I
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 155,17х110,9х60,8 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.