IP Traffic камера Hikvision iDS-TCD200-A
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1482
Аксесуари
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Наднизький світло
- 1920 x 1080 - 25 кадрів/с
- Н.265/H.264/MJPEG
- Мережева блискавкозахист і захист від перенапруг
- ROI і SVC приймаються з високим ступенем стиснення, гнучкою експозицією і низьким бітрейтом
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.002 Люкс @ (F1.2, AGC вкл.), Ч/Б:0.0002 Люкс @ (F2.0, AGC вкл.) |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 11 мм-40 мм |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | ICR-фільтр |
| Стиснення | Відео стиск | Н.265/H.264/MJPEG |
| H.264 | Базовий/основний/високий |
| Формат зображення | JPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кб/с 16 Мб/с |
| Аудіостиснення | G.711 |
| Аудіо бітрейт | 64 Кб/с (G.711)/16 Кб/с (G.722.1)/16 Кб/с (G.726)/32-192 Кб/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 25 кадрів/с (1920х1080, 1280x720) |
| Налаштування зображення | Режим повороту, AEC, AGC, Насиченість, Яскравість, Контраст, Різкість, Баланс білого |
| SVC | Підтримується |
| ROI | Підтримується |
| Функції | |
| Тип транспортного засобу | Великий, середній, маленький |
| Реальне час | Підрахунок транспортних засобів, рівень перевантаження (плавний, повільний, в черзі), що наближається автомобіль, віддаляє автомобіль |
| Часовий період | Середня швидкість транспортного засобу, тимчасовий хід, просторовий хід, зайнятість в просторі, довжина черги проходу, стан руху траси |
| Мережа | |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS , FTP, DHCP, DNSRTP, RTSP, NTP, FTP |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100 M Ethernet порт, 1 RS- 485, 1 RS-232 |
| Вбудоване сховище | 1 USB-інтерфейс і один слот для карт TF з максимальним обсягом до 128 ГБ |
| Вхід тригера | 4 зовнішніх входу |
| Вихід тригера | 3 (ізоляція фотоелектричної зв"язку 2500VAC) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 70 C (-22 F 158 F) Вологість <, 95% |
| Джерело живлення | AC 220В ±, 10% |
| споживання енергії | Макс. 6 Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Розміри | 139 х 114.5 х 502.5 мм |
| Вага | 4500 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.265/H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання AC 220В ± 10%/6Вт
- Клас захисту IP54
- Модель iDS-TCD200-A
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 139 x 115 х 503 мм
- Чутливість 0.002 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.