IP камера Hikvision DS-2CD4B26FWD-IZ
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1470
Аксесуари
Камера серії DarkFighter для умов з ультра недостатньою освітленістю (до 0.001 люкс).
Все камери DarkFighter оснащені безліччю розумних технологій Hikvision , які поєднують в собі інтелект, ефективність і простоту у використанні для сучасного відеоспостереження. SMART технології включають виявлення осіб, виявлення руху, виявлення вторгнень і безвідмовне безперервне проходження за об’єктами в зоні покриття камери.
Smart:
- 6 режимів аналітики, 1 режиму виявлення, 1 режим розпізнавання
- Смарт запис:Підтримка алгоритмів запису і подвійний VCA.
- Смарт-кодування:Підтримка низького бітрейта, мала затримка часу, ROI кодування.
Зображення:
- здатність 1920х1080 - 30 кадрів/с.
- Підтримує режим повороту і коридору.
- Підтримка кадрування в виділеному регіоні, рішення для низької пропускної здатності.
- Підтримує H.264/H.264 +/H.265/H.265 +/MJPEG стиснення відео, багаторівневі конфігурації якості відео (Basic/Main/High Profile).
- 120 дБ WDR
- Підтримує defog, BLC, HLC, EIS
система:
- Підтримує ONVIF (profile S/profile G), CGI, PSIA, ISAPI протоколи.
- Підтримує три потоки, а також 20 каналів живого зображення одночасно.
- Захист від перенапруг і статики.
інтерфейси:
< ul>Безпека:
- Трирівнева аутентифікації користувачів, фільтрація IP-адрес і анонімний доступ.
- Сертифікат безпеки HTTPS, SSH, підтримка створення сертифікатів
- Блокування IP користувача при неправильних вводах пароля
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Автодиафрагма
- 1080p - 25 кадрів/с
- Ultra-Low чутливість
- 120dB WDR
- Аудіо:1вх/1вих, Треві га:1вх/1вих
- Підтримка мікро SD 128Гб
- DC 12В/PoE (802.3at)
- IP67
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | Колір:0.002 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.0027 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК Ч/б:0.0002 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.00027 Люкс (F1.4 , при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | моторизований 2.8-12 мм @ F1.4, Кут огляду:90-30 |
| Кріплення об’єктива | AF - автоматичний фокус і моторизований об’єктив |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 120 дБ |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| стиснення | |
| Відео стиск | H.264 +/H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32-128Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Головний потік | 1920х1080, 1280x960, 1280x720 - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | D1 - 25 кадрів/с |
| 3 - потоку | 1920х1080, 1280x960, 1280x720 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізка | Авто/розклад/спрацювання по тривозі |
| Обрізати | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад/спрацювання по тривозі |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, налаштовуємо Перші зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP -адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP , RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується дві звукові доріжки, стерео |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, область входу, область виходу, видалення об’єкта |
| Виявлення лінії перетину | Перетинати попередньо намальовану віртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленої віртуальної області |
| Вхід в зону | Вхід в зумовлені віртуальну ділянку з зовнішнього ділянки |
| Вихід із зони | Вихід з заздалегідь визначеного віртуального ділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в установленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміни кадру, раптове збудження аудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | виявлення облич людей |
| Статистика | Підрахунок об’єктів (вхід і вихід, але заходів об’єкта, складання і показ на екрані в режимі реального часу) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 12 Вт |
| Рівень захисту | IP67 |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 30 метрів |
| Розміри | 348 х 114 х 112 мм |
| Вага | 1900 р |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264 +/H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2МП, 1920 (H) x 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD4B26FWD-IZ
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 348 х 114 х 112 мм
- Чутливість 0.002 Люкс/F1.2, 0.0027 Люкс/F1.4, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.