IP камера Hikvision DS-2CD4A25FWD-IZ
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1512
Аксесуари
LightFighter IP відеокамера для роботи в умовах понад яскравого освітлення.
Кожна камера LightFighter використовує технологію WDR 140 дБ. Результатом цієї передової інновації є підвищення якості технології WDR в 100 разів і як наслідок кристально-чисте, деталізоване зображення з якісною передачею кольору в нестандартних важких для звичайних WDR 120 дБ камер умовах понад яскравого освітлення або в умовах освітлення при високій контрастності.
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1080p - 50 кадрів/с
- робота в умовах яскравого освітлення
- Довга витримка
- 140dB WDR
- 3D DNR
- Підтримка мікро SD 128Гб
- AC 24В/PoE (802.3at)
Характеристики:
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.005 Люкс (F1.2, при вкл . АРУ), 0.007 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | моторизований 8-32 мм @ F1.4, Кут огляду:31-10 |
| Кріплення об’єктива | AF - автоматичний фокус і моторизований об’єктив |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 140 дБ |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | H.264 +/H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| < strong>Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 50 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720) |
| 3 - потоку | Незалежна настройка, до:20 кадрів/с (1280х720) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| < span class="hps">Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D-DNR/ROI/Defog |
| < span class="short_text" id="result_box" lang="ru">Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:руху, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Кнопка reset | є |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | < span class="hps">виявленняперетинулінії, виявленнявторгнень, область входу, область виходу,видаленняоб’єкта |
| Виявленнялініїперетину | Перетинатипопередньо намальованувіртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленоївіртуальноїобласті |
| Вхід в зону | Вхідв зумовленівіртуальну ділянку ззовнішньогоділянки |
| Вихід із зони | Вихід ззаздалегідь визначеноговіртуальногоділянки |
| об’єкти, що залишилисяв установленомурегіоні, такі якбагаж, портмоне,небезпечніматеріали | |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктівз визначеногорегіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміникадру,вРаптом збудженняаудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втратиаудіо,виявленнярасфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | Підрахунокпроб"ектов(вхідівихід, номер об’єкта,складанняі показна екранів режимі реального часу) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 12 Вт |
| Рівень захисту | IP67 |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 100 метрів |
| Розміри | 100 х 104 х 312 мм |
| Вага | 2000 р |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264 +/H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2МП, 1920 (H) x 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD4A25FWD-IZ
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 100x103х311 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2, 0.007 Люкс/F1.4, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.