IP камера Hikvision DS-2CD4626FWD-IZ
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Камера серії DarkFighter для умов з ультра недостатньою освітленістю (до 0.001 люкс).
Має провідні в галузі характеристики для слабкого освітлення , в числі яких більше ніж 2 MP прогресивні розгортки сканування зображення КМОП-датчиків, Full HD 1080p відео на швидкості до 60 кадрів в сек., потрійні відеопотоки, 3D DNR і WDR на 120 дБ. Результат - кристально ясні кольорові зображення в умовах до 0.001 люкс і B/W до 0.0001 люкс, які неможливо отримати в звичайних моделях для низької освітленості.
Все камери DarkFighter оснащені безліччю розумних технологій Hikvision, які поєднують в собі інтелект, ефективність і простоту у використанні для сучасного відеоспостереження. SMART технології включають виявлення осіб, виявлення руху, виявлення вторгнень і безвідмовне безперервне проходження за об’єктами в зоні покриття камери.
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- 1080р FullHD відео
- Швидкість запису до 60 кадрів/с.
- Ультра низька освітленість
- Довга витримка
- 120dB WDR
- 3D-DNR
- ІЧ підсвічування до 70 метрів
- Моторизований об’єктив з розумним фокусом
- Підтримка мікро SD до 120Гб
- AC 24В/PoE
Характеристики:
| матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.002 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.0027 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| М едленний затвор | Підтримується |
| об’єктив | моторизований 2.8-12 мм @ F1.4, Кут огляду:92-32 |
| Кріплення об’єктива | AF - автоматичний фокус і моторизований об’єктив |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 120 дБ |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | H.264/MPEG4/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 50 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720) |
| 3 - потоку | Незалежна настройка від головного і доп. потоку, до:25 кадрів/с (1920х1080) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D-DNR/ROI/Defog/EIS |
| < span class="hps">Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | < div>Видимість:осіб, вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10 M/100 M Ethernet порт і 1 RS-485 інтерфейс |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Кнопка reset | є |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | |
| Виявленнялініїперетину | Перетинатипопередньо намальованувіртуальну лінію |
| < span class="short_text" id="result_box" lang="ru">Виявлення вторже ний | Перетин зумовленоївіртуальноїобласті |
| Вхід в зону | Вхідв зумовленівіртуальну ділянку ззовнішньогоділянки |
| Вихід із зони | Вихід ззаздалегідь визначеноговіртуальногоділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилисяв установленому< span class="hps">регіоні, такі якбагаж, портмоне,небезпечніматеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктівз визначеногорегіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміникадру,вРаптом збудженняаудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втратиаудіо,виявленнярасфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | Підрахунокпроб"ектов(вхідівихід, номер об’єкта,складанняі показна екранів режимі реального часу) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | AC 24В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 24 Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10 |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 70 метрів |
| Розміри | 158 х 338 х 560 мм |
| Вага | 6200 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 70 метрів
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG/MPEG4
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2.0МП, 1920 (H) x 1080 (V)
- Живлення/споживання AC 24В/24Вт, POE (802.3af)
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2CD4626FWD-IZ
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 158x338х560 мм
- Чутливість 0.002 Люкс (день), 0.0002 Люкс (ніч)
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.