IP камера Hikvision DS-2CD2T25FWD-I5 (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1452
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 2Мп < li>Стиснення:H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG
- Наднизький світло
- 120dB WDR
- Підтримка мікро SD 128Гб
- DC 12В/PoE (802.3at)
- ІЧ-діапазон:50 м, опціонально
Характеристики:
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | Колір:0.005 Люкс (0 Люкс з ІК) |
| Швидкість електронного затвора | 1/3 с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | 4 мм @ F1.6, Кут огляду:86 |
| Розширений динамічний діапазон | WDR 120 дБ |
| DNR | 3D-DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 360, нахил:0-100, обертання:0-360 |
| стиснення | |
| Відео стиск | H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Головний потік | 1920х1080, 1280x960, 1280x720 - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 640x360 - 25 кадрів/с |
| 3-й - потік | 1920x1080 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| ROI | 1 настроюється зона |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, карта пам"яті |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100М порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Відео аналітика | |
| Видимість лінії перетину | Перетинати попередньо намальовану віртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленої віртуальної області |
| Вхід в зону | Вхід в зумовлені віртуальну ділянку з зовнішнього ділянки |
| Вихід із зони | Вихід з заздалегідь визначеного віртуального ділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в установленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміни кадру, раптове збудження аудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| Виявлення осіб | Виявлення облич людей в кадрі |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 25% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 7 Вт (DC)/9Вт (PoE) |
| Рівень захисту | IP67 |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 50 метрів |
| Розміри | ф105х300 мм |
| Вага | 1200г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1 920 (H) x 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD2T25FWD-I5 (4 мм)
- Особливості Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф105x299 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.