IP камера Hikvision DS-2CD2T22WD-I8 (12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1932
Аксесуари
Особливості:
- Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
- 1/2.8" Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність до 2 Мп
- Відео в реальному часі Full HD1080p
- WDR 120 дБ, 3D-DNR
- EXIR підсвічування до80 метрів
- IP67
Технічні характеристики:
| Камера | |
| Сенсор | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс (F1.2, АРУ вкл), 0.028Люкс (F2.0, АРУ вкл), 0 Люкс з ІК«/td> |
| Швидкість затвора | 1/3 ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Є |
| об’єктив | f=12мм, кут огляду 26 ° |
| Кріплення об’єктива | M12 |
| Діафрагма | F2.0 |
| Режим" День/Ніч " | ICR фільтр з автоматичним перемиканням |
| Широкий динамічний діапазон (WDR) | WDR 120 дБ |
| Відео стиск | |
| Відео стиск | H.264/MJPEG/H.264 + |
| H.264 профілі | Основний профіль |
| Відео bit rate | 32 Kбит/с~ 16 Мбіт/с |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Головний потік | 1920 x 1080,1280 x 960,1280 x 720- 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 352 х 288, 640 x 360- 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR/ROI |
| Налаштування зображення | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Зміна режиму день/ніч | Авто/розклад/спрацювання по тривозі |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Детекція руху | Виявлення перетину лінії, вторгнення в область |
| Виявлення осіб | Виявлення особи,що з"являється в зоні спостереження, інформація про тривогу,інформація по електронній пошті |
| Тривоги | Виявлення руху, виявлення осіб, сигнал про порушення, расфокусировка, втрата мережі, конфлікт IP адреси, заповнене сховище |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X , QoS, IPv6, Bonjour |
| Безпека | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адреси, анонімний доступ, відключення мережі |
| Сумісність системи | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Загальні | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10M/100M ethernet порт |
| Умови роботи | - 30 ° C ~ + 60 ° C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| живлення | DC 12 ± 25%/PoE (802.3af, Class 3) |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Ступінь захисту | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Розміри | 299.71 x 86.48 x 85.11 мм |
| Вага | 1200г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD2T22WD-I8 (12 мм)
- Об’єктив
- Особливості Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 299.71 x 86.48 x 85.11 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.