IP камера Hikvision DS-2CD2625FHWD-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1921
Аксесуари
2МП варіофокальна IP камера Hikvision DS-2CD2625FHWD-IZS (2.8-12 мм)
Особливості:
- Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2
- 1/2.8" Progressive Scan CMOS
- 1920 x 1080 @ 50 кадрів на секунду
- Висока частота кадрів
- Darkfighter
- H.265, H.265+
- WDR 120 дБ
- IP67, IK10
- ІЧ підсвічування до 50 м
- BLC / 3D DNR / ROI / HLC
- Smart кодування: підтримка низької швидкості передачі, низька латентність
- 4 аналізи поведінки та розпізнавання облич
- Чутливість: Колір: 0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір: 0.005 Люкс/(F1.2, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ Колір: 0.0068 Люкс/(F1.4, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с~1/100,000с |
| Повільний затвор | Підтримується |
| День / Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумопоглинання: | 3D DNR |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по трьох осях | Поворот: 0° - +360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Об'єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апертура | F1.4 |
| Керування фокусом | Авто |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду: 105°-35°; вертикальний: 56°-20°; кут огляду по-діагоналі: 126°-40.5° |
| Кріплення об'єктива | Ф14 |
| ІЧ-підсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 50 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт компресії | |
| Відео стиснення: | Головний потік: H.264 / H.265 Додатковий потік: H.264 / H.265 / MJPEG Третій потік: H.264 / H.265 |
| Тип H.264 | Основний профіль / Високий профіль |
| H.264+ | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265+ | Підтримує (головний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кбіт/с~16 Мбіт/с |
| Аудіостиснення | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Kбіт/с(G.711) / 16Kбіт/с(G.722.1) / 16Kбіт/с(G.726) / 32-192Kбіт/с(MP2L2) |
| Smart функції | |
| Захист периметра | Перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон і вихід із регіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення багажу, залишеного без нагляду, виявлення переміщення об'єктів із визначеного регіону, виявлення зміни кадру |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | Підтримка 1 фіксованої області для основного потоку та додаткового потоку |
| Кадр | |
| Максимальна роздільна здатність зображення: | 1920 x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 50 кадрів/с |
| Доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 х 1080, 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC / HLC / 3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, AGC, баланс білого налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Перемикання день/ніч | Авто / день / ніч / за розкладом / за датчиком тривоги |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128 Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Виявлення: детектор руху, тривога, вимкнення мережі, конфлікт IP-адреси, помилка жорсткого диска, незаконний вхід |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP™, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Загальні функції | Скидання одним ключем, антивідблискове, п'ятипотокове, користувацькі потоки, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP адрес |
| Версія прошивки | V5.5.52 |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівні: адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Веб браузер | IE8+, Mozilla Firefox 30.0+, Google Chrome 31.0+, Safari 8.0+ |
| Інтерфейс | |
| Аудіо | 1 вхід (лінійний вхід), 1 вихід (лінійний вихід) |
| Інтерфейс зв'язку | 1 RJ45 10M / 100M / самоадаптивний порт Ethernet |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід |
| Відеовихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ом / BNC) |
| Вбудоване сховище | Вбудований слот Micro SD / SDHC / SDXC, до 128 ГБ |
| SVC | H.264 і H.265 кодування |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | Підтримується |
| Частота дискретизації аудіо | 8 кГц / 16 кГц / 32 кГц / 44,1 кГц / 48 кГц |
| Загальні | |
| Живлення | DC 12 В± 25%, PoE (802.3at) |
| Споживана потужність і струм | DC 12 В, 1.3 А, 15,5 Вт, PoE: (802.3at, 42.5 В-57 В), 0.5 A - 0.1 A, 17.5 Вт |
| Робоча температура | -30°C ~ 60°C, вологість 0% - 95%. |
| Матеріал | Метал |
| Захист | IP67, IK10 |
| Розміри | Ф 144.13 х 332.73 мм |
| Вага | 1890 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/15.5 Вт, PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD2625FHWD-IZS
- Об’єктив
- Особливості YouTube трансляція, Запис звуку, Антивандальна, Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 144.13 х 332.73 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/(F1.2, AGC вкл); 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.