IP камера Hikvision DS-2CD2622FWD-IS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1929
Аксесуари
Особливості:
- Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2
- 1/2.8" Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 2 Мп
- WDR 120 дБ
- 3D DNR
- варіофокальним об’єктив 2,8-12 мм
- ІЧ-підсвічування 30 м
- Вбудований слот для micro-SD карт до 128Гб
- Мобільний моніторинг через Hik-connect
- 12V DC ± 25% PoE (802.3af Class3)
- IP67
- Аудіо вхід/вихід, Тривожний вхід/вихід
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0.014 лк @ (F1.4, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/100,000 сек |
| об’єктив | 2.8 - 12мм @ F1.4 |
| Кут огляду | 106 ° - 35 ° |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Режим« День/ніч » | Механічний ІЧ-фільтр з автопереключеніе |
| WDR | 120 дБ |
| Стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG/Н.264+ |
| ПрофільН.264 | Основний профіль |
| Швидкість стиснення | 32кбіт/сек - 8Мбіт/сек |
| Аудіостиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Швидкість стиснення аудіо | 64Кбіт/с (G.711)/16Кбіт/с (G.722.1)/16Кбіт/с (G.726)/32-128Кбіт/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | Головний потік:1920 х 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к/с, додатковий потік:352 х 288, 640 х 360 - 25 к/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR/ROI |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом/по спрацьовуванню тривоги |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC (до 128 Гб) |
| Детекція руху | Виявлення перетину лінії, вторгнення в область |
| Виявлення осіб | Виявлення особи,що з"являється в зоні спостереження, інформація про тривогу,інформація по електронній пошті |
| Тривожні сигнали | Детекція руху, втрата сигналу, конфлікт IP-адрес |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Стандарти сумісності | ONVIF, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік |
| Основне | |
| Інтерфейс | 1 інтерфейс RJ45 10M/100M Ethernet, композитний вихід 1Vp-p (75 Ом/BNC) |
| живлення | 12В DC ± 25%, РоЕ (802.3af Class3) |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Діяльність ІК | 20-30 м |
| Робочі умови | - 30 ° С - 60 ° С, вологість < 95% |
| Матеріал | Метал |
| Рівень захисту | IP67 |
| Розміри | 95 x 105 х 258.6 мм |
| Вага | 1200гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20-30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "progressive scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/7.5Вт, PоE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD2622FWD-IS
- Об’єктив
- Особливості YouTube трансляція, Запис звуку, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 95x105х258 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.