IP камера Hikvision DS-2CD2132F-IS (2.8 мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1479
Особливості:
- Сенсор:1/3 progressive scan CMOS
- Цифрове шумозаглушення (3D DNR )
- Розширений динамічний діапазон з цифровою обробкою сигналу (D-WDR)
- Компенсація заднього світла (BLC)
- Висока світлочутливість
- Автоматичний режим День/Ніч
- Підтримка PoE
- Корпус IP66, IK10
- Слот пам"яті:micro SD/SDHC/SDXC
- Аудіо:1вх/1вих, Тривога:1вх/1вих
Характеристики:
| Камера | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Світлочутливість: | 0.07 Люкс@F1.2, AGC вкл, 0 Люкс ІЧ вкл |
| Затвор: | 1/25 ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив: | 2,8 мм @ F2.0 Кут огляду:86 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Режим День/Ніч: | Механічний ІЧ-фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | H.264/MPEG4/MJPEG |
| Бітрейт: | 32 Kбит ~ 16 Мбіт |
| Подвійний потік: | Так |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 2048x1536 |
| Частота кадрів: | 20 кадрів/сек - 2048x1536, 25 кадрів/с - 1080р/720р |
| Налаштування зображення: | Насиченість, яскравість, контраст - регулюється за допомогою клієнтського програмного забезпечення або через веб-браузер |
| Компенсація заднього світла: | Є |
| Мережа | |
| Зберігання даних по мережі: | NAS (ISCSI опціонально) |
| Виявлення тривоги: | Детектор руху |
| Протоколи: | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP/RTSP, PPPoE, SMTP, NTP (SNMP, HTTPS , SIP, FTP, SRTP, 802.1x IPv6 опціонально) |
| Безпека: | Захист паролем, водяний знак |
| Сумісність: | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейс | |
| Зв"язок: | 1 х RJ45 10Mб/100Mб Ethernet |
| Кнопка скидання: | Є |
| Аудіо: | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Mic/Line)/1виход |
| Тривога: | 1вх/1вих |
| Загальні | |
| Умови експлуатації: | Температура:- 25C ~ + 60C Вологість:90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | 12VDC ±, 10%/PoE (802.3af) |
| Споживання: | Макс. 6Вт (4Вт + ІЧ 2Вт) |
| Слот пам"яті: | Мікро SD/SDHC/SDXC |
| ІЧ підсвічування: | до 30 м |
| Корпус: | IP66, IK10 |
| Габарити: | 140 х 92 мм |
| Вага: | 600г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 3 МП, 2048 (H) х 1536 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2132F-IS (2.8 мм)
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір Ф111 x 82 мм
- Чутливість 0.07 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.