IP камера Hikvision DS-2CD2120F-IWS (2.8мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1642
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 2 Мп (1920 x 1080)
- Стандарт стиснення H.264
- 3D DNR/DWDR/BLC
- Wi-Fi модуль
- Аудіо/Тривога:1вх/1вих
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- Ступінь захисту:IP66
УВАГА! Дана модель камери підтримує роботу з додатком Hik-Сonnect тільки в разі підключення за допомогою кабелю. При підключенні через Wi-Fi додаток Hik-Сonnect працювати не буде!
Відеокамера буде працювати з мобільним додатком тільки в наступних випадках:
1. Камера підключена до мережі за допомогою кабелю кручена пара;
2. У мережі є відеореєстратор, який підтримує роботу з IP камерами
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.07 Люкс/F1.2, AGC ON, 0 Люкс з Ік |
| Електронний затвор | 1/3 с - 1/100.000 з |
| об’єктив | f=2.8мм/F2.0, Кут огляду:98, Кріплення М12 |
| Регулювання кута | Панорама:0 ~ 355, Нахил:Tilt:0 ~ 65, Обертання:0 ~ 360 |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Широкий динамічний діапазон | Digital WDR |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр з автоматичним вимикачем |
| Стандарт стиснення | |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG |
| Швидкість передачі | 32 кб/с 16 Мб/з |
| Подвійний потік | Підтримується |
| < strong>Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Кадрів/сек. | 25к/с - 1920x1080, 1280x720 |
| Параметри зображення | Яскравість, Насиченість і Контраст, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| ROI | Є, до 3 настроюються зон |
| BLC | Є, настроюються зони |
| Інтерфейси | |
інтерфейс зв"язку | RJ45 10 M/100 M Ethernet порт |
| Трвевога | 1вх/1вих |
| Аудіо | 1вх/1вих |
| Слот пам"яті | SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Мережа | |
| Місце | Мережеве:NAS, Локальне:Micro SD/SDHC/SDXC слот пам"яті |
| Тривога: | Виявлення руху, оповіщення при спробі крадіжки, відключення се ти, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP , RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Сумісність з | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Експлуатація | Фліккер-шум (мерехтіння), подвійний потік,, дзеркало, захист паролем, водяний знак |
| Wi-Fi | |
| Бездротові стандарти | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Частотний діапазон | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Ширина смуги пропускання каналу | 20/40MHz |
| Протоколи | 802.11b:CCK, QPSK, BPSK, 802.11 g/n:OFDM |
| Безпека | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS |
| Передача:вихідна потужність | 11b:17 ±, 1.5dBm @ 11Mbps, 11g:14 ±, 1.5dBm @ 54Mbps, 11n:12.5 ±, 1. 5dBm |
| Чутливість приймача | 11b:-90dBm @ 11Mbps (Typical), 11g:-75dBm @ 54Mpbs (Typical), 11n:-74dBm (Typical ) |
| Швидкість передачі | 11b:11Mbps, 11g:54Mbps, 11n:up to 150Mbps |
| Діяльність бездротового зв"язку | Outdoor:200m, Indoor:50m, * Продуктивність варіюється в залежності від реальної середовища |
| Загальні | |
| Робочі умови | -30 C 60 C, Вологість до 90% |
| живлення | 12В DC ±, 10%, PoE (802.3af) |
| потужність | 5.5 Вт (ICR вкл:макс. 7Вт) |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Розмір | Ф111x82 мм |
| Вага | 500г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2120F-IWS (2.8мм)
- Об’єктив
- Особливості YouTube трансляція, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір Ф111 x 82 мм
- Чутливість 0.07 Люкс/F1.2 AGC вкл, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.