IP камера Hikvision DS-2CD2063G0-I (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Відеокамера Hikvision DS-2CD2063G0-I (4 мм) - це 6-мегапіксельна камера відеоспостереження від китайського виробника, яка вперше з"явилася на ринку в 2018 році. Міцний корпус з високим індексом захисту IP67 гарантує, що ви зможете побудувати надійну і ефективну систему відеоспостереження на вулиці, незалежно від умов експлуатації.
Базовим елементом камери виступає 1/2,9-дюймова матриця CMOS з прогресивною системою сканування. Саме завдяки цьому елементу, користувач зможе отримати деталізовану, чітку і якісну картинку з правильно передачею кольору. Передача даних здійснюється зі швидкістю від 20 до 25 кадрів в секунду, залежно від обраного формату зйомки. У будь-якому випадку, ви зможете комфортно переглядати відео в режимі реального часу.
Наявність інфрачервоного підсвічування і світлочутливої матриці 0,01 Люкс сприяє тому, що ви зможете проводити зйомку не тільки при слабкому, але і при повній відсутності освітлення . Дальність роботи інфрачервоного підсвічування - 30 метрів, чого цілком достатньо навіть для великого об’єкта. Використовується сучасний кодек Н.265 +, що дозволяє значно знизити вагу файлу - до 70% без втрати якості.
Володіє фіксованим фокусом 4 мм і широким кутом огляду - 78 градусів, чого цілком достатньо для будь-яких об’єктів. Функціонально камера має низку функцій для підвищення якості картинки, а також функціями відеоаналітики - це значно підвищує ефективність роботи системи безпеки. Є можливість підключення до інтернету, щоб переглядати все, що відбувається в онлайн режимі. Універсальний протокол дозволяє камері Hikvision DS-2CD2063G0-I (4 мм) працювати з обладнанням інших брендів.
Наш інтернет-магазин пропонує купити камеру відеоспостереження Hikvision DS-2CD2063G0-I (4 мм) недорого, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Пропонуємо тільки сертифікований товар від виробника, який гарантовано порадує якістю роботи. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.
Особливості:
- 1/2.9 Progressive Scan CMOS
- 3072 2048 @ 20 кадрів в секунду
- Фіксований об’єктив 4 мм
- Чутливість:Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- BLC/3D DNR/ROI
- H.265 +, H.265, H.264 +, H.264
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- WDR 120 дБ
- IP67
характеристики:
| Матриця: | 1/2.9 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| Автодиафрагма | Ні |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:0 - +360, нахил:0 - 90, обертання:0 - 360 |
| < strong>об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апаратура | F2.0 |
| Управління фокусом | Авто |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:78, вертикальний:50, кут огляду по-діагоналі:97 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ИктПідсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 30 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний пото до:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H.264 | Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (основний потік) |
| Тип H.265 | основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (основний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Smart функції | |
| Аналіз поведінки | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень |
| виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 3072 x 2048 |
| Головний потік: | 3072 х 2048, 3072 х +1728, 2944 х 1656 - 20 кадрів/с, 2560 х 1440, 2304 х 1296, 1920 x 1080 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність , різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Ні |
| Перемикання день/ніч | День/ніч/Авто/за розкладом |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи : | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTP S, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Версія прошивки | V5.5.3 |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний порт Ethernet |
| Відеовихід | Ні |
| Вбудований сховищ е | Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| SVC | Кодування H.264 і H.265 |
| Кнопка скидання | Так |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%, PoE (802.3af) |
| потужність: | 6 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Матеріал | Метал |
| Захист | IP67 |
| Розміри: | Ф 70 х 155 мм |
| Вага | 410 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 6 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/Н.265/H.264 +/Н.265 +/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 6Мп 3072 (H) х 2048 (V)
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/6 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD2063G0-I (4 мм)
- Особливості Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 70 х 155 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.