IP камера Hikvision DS-2CD1123G0-I (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1463
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920 х 1080 @ 25 кадрів в секунду
- Подвійний потік
- Фіксований об’єктив 2.8 мм
- 3D DNR
- H.265 +, H.265, H.264 + , H.264
- ІЧ підсвічування до 30 м
- PoE
- DWDR
- IP67, IK10
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл) |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| Автодиафрагма | Ні |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | DWDR |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:0 - 355, нахил:0 - 70 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апаратура | F2.0 |
| Управління фокусом | немає |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:114, вертикальний:62, кут огляду по-діагоналі:135 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ИктПідсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 30 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиснення: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (основний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (основний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кбіт/с ~ 8 Мбіт/с |
| Smart функції | |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920 x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Перемикання д ня/ніч | Авто/за розкладом |
| Мережа | |
| Тривожні сигнали | Виявлення руху, несанкціонований доступ, незаконний вхід |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Версія прошивки | 5.5 .2 |
| Експлуатація | Антибликовое, дзеркало, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Веб браузер | IE7 +, Chrome 18-42, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний порт Ethernet |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%, PoE (802.3af, class3) |
| потужність : | DC 12 В, 0,4 А, 5 Вт PoE:(802.3af, 37 В-57 В), 0.2 A - 0.13 A, Max:7 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 50C, вологість 0% - 95% |
| Матеріал | Метал та пластик |
| захист | IP67, IK10, Грозозахист TVS 2000 на, захист від перенапруг і захист від перехідних напруг |
| Розміри: | Ф 111 х 82.4 мм |
| Вага | 410 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/5 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67, IK10, TVS 2000 на
- Модель DS-2CD1123G0-I (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 111 х 82.4 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл)
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Матвеев В. 2021-04-06
Спасибо за идеальную камеру. Настройка легкая, качества отличная, есть защита и инфракрасная подсветка. Хороший функционал. Из преимуществ точно можно отметить: качество, поддержку рое, обнаружение движения и кодеки сжатия Н.265+. Доставили быстро.
Носкова Мария Константиновна 2021-04-02
Хорошая камера за такую цену. Просто подключается, а приложение Хиквижн для работы и управления камерами – просто супер. Ребят магазина благодарю за помочь в выборе и быструю доставку. Еще удалось и купить по скидке – просто супер.
Святослав 2021-03-09
Именно эта камера смогла стать главной у меня в системе видеонаблюдения. Недорогая камера, которая умеет удивить отличнейшим функционалом. Порадовал надежный корпус, простая настройка, компактные размеры и хороший функционал. Жалко, что нет возможности записывать на карту памяти.