2 Мп Ultra-Low Light відеокамера Hikvision DS-2CC12D8T-AMM
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1952
Аксесуари
Особливості:
- 2 Мп Ultra-Low Light відеокамера; Матриця: progressive scan CMOS; Чутливість: 0.005 Лк/F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Функції: AGC, день/ніч (ICR); Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD/1 CVBS вихід; DC 24В (+-25%)/3 Вт, 69,29х54x56 мм, 175г.
Технічні характеристики:
| КамераDS-2CC12D8T-AMM | |
| Сенсор | 2Мп progressive scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів | 1920х1080 |
| Мінімальна освітленість | 0.005Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1/50,000с |
| Кріплення об’єктива | C/CS |
| Автодиафрагма | DC drive |
| Синхронізація | На внутрішній |
| WDR | 120 дБ |
| Швидкість потоку відео | 1080р - 25 кадрів/с |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Авто |
| Баланс білого | ATW/Manual |
| Маска конфіденційності | ON/OFF, 4 програмованих маски |
| Детекція руху | 4 програмованих області руху |
| BLC | Підтримує |
| 3D DNR | рівні 1-10 |
| Функції | Яскравість, різкість, цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Інтерфейс | |
| Відеовихід | 1 аналоговий вихід HD/ 1 CVBS вихід(75 ом/BNC) |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 30 ° C ~ + 60 ° C Вологість 80% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 24В (+ -25%) |
| Потужність: | 3Вт |
| Матеріал | Метал |
| Розміри: | 69,29х54x56мм |
| Вага: | 175г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
Характеристики
- Матриця progressive scan CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 24В/3 Вт
- Модель DS-2CC12D8T-AMM
- Розмір 69,29х54x56 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.