Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Комутатори з гарантією від виробника. 14 моделей на вибір. За ціною від 428 грн до 6250 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Uplink порт: | 1 порт RJ45 (Gigabit Ethernet, 10/100/1000 Мбіт/с) |
| Індикація комутатора: | Живлення, мережа, статус PoE |
| Буферна пам’ять: | 2 М |
| Виробник: | ONV Co. |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Кількість портів PoE: | 8 PoE x 100 Мбіт/с |
| Комутація кабелю: | RJ45 |
| Максимальна потужність на порт: | 30W |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 8 портів |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Температура експлуатації: | -20~+55°C |
| Розміри: | 195 х 130 х 40 мм |
| Вага: | 0,75 кг |
| Особливості: | WatchDog каналами PoE (авто перезавантаження каналу при зависанні камери) |
| Дальність PoE: | до 250м |
| Максимальна потужність: | 65 Вт/ Вихідна потужність PoE на один порт 30 Вт |
| Порти: | 4 порти РоЕ 100 Мбіт |
| Порти (Uplink): | 2 порти висхідного зв'язку RJ45 10/100Base-TX |
| PoE: | IEEE802.3af/at до 30 Вт |
| Особливості: | WatchDog каналами PoE (авто перезавантаження каналу при зависанні камери) |
| Uplink порт: | 2 порти висхідного зв'язку 10/100Base-TX RJ45 |
| Виробник: | ONV |
| Дальність PoE: | до 250м |
| Максимальна потужність: | 120 Вт |
| Максимальна потужність на порт: | до 30 Вт |
| Порти: | 8 портів РоЕ 100 Мбіт |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 8 портів |
| PoE: | IEEE802.3af/at |
Швидке оформлення замовлення