| Ethernet порти (DownLink): | 8x RJ45 (100M) |
| Ethernet порти (Uplink): | 1х RJ45 (100M) |
| Буферна пам’ять: | 1 Mbits |
| Вологість: | 5% ~ 95% |
| Додатково: | 1 і 2 порти з високим пріоритетом, CCTV режим |
| Загальна кількість портів: | 8 портів |
| Макс. пропускна здатність: | 1.8 Гб/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x |
| Метод комутації: | Передача з проміжним зберіганням |
| Молнієзащит: | |
| Підтримка FAST ETHERNET: | 8 портів |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 8 портів |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розпинування контактів PoE: | |
| Споживана потужність: | 5Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1-4 ≤30Вт; Загальна:65Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 1.34 Mpps |
| Живлення: | DC 48В/1.35 А |
| Робоча температура: | -10 ° C ~ 55 ° C |
| Розміри: | 170х28х93 мм |
| Вага: | 350г |
| Uplink порт: | 2 Uplink x 100 Мбіт/с |
| Виробник: | Hikvision |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Загальна кількість портів: | 4 порту |
| Загальна потужність портів POE: | 60W |
| Максимальна відстань живлення POE : | до 250 метрів |
| Максимальна потужність на порт: | 30W |
| ОЗУ буфера пам’яті: | 768К |
| Пропускна здатність комутатора: | 1.2 Гбіт |
| Споживана потужність: | 65 Вт |
| Температура експлуатації: | 0 ° C ~ 40 ° C |
| Розміри: | 145 х 25.6 х 68.45 мм |
| Вага: | 0.24 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 16 × RJ–45 10/100 Мбіт/с |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 7.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3zE 802.3z |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Споживана потужність PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at 30Вт (бюджет 230 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 5.3568 мп/с |
| Живлення: | 220В 2.5A |
| Потужність споживання: | 250 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - +55°C |
| Розміри: | 440 × 44 × 221 мм |
| Вага: | 2.6 кг |
| Uplink порт: | 1 порт RJ45 (Gigabit Ethernet, 10/100/1000 Мбіт/с) |
| Індикація комутатора: | Живлення, мережа, статус PoE |
| Буферна пам’ять: | 2 М |
| Виробник: | ONV Co. |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Кількість портів PoE: | 8 PoE x 100 Мбіт/с |
| Комутація кабелю: | RJ45 |
| Максимальна потужність на порт: | 30W |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 8 портів |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Температура експлуатації: | -20~+55°C |
| Розміри: | 195 х 130 х 40 мм |
| Вага: | 0,75 кг |
| Буферна пам’ять: | 768 кбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 1 Гб/с |
| Порти (DownLink): | 4 × RJ45 10/100 Мбіт/з PoE |
| Порти (Uplink): | 1 х 10/100 Мбіт/с |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1-4 ≤30Вт; Загальне: 60Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 0.74 мп/с |
| Живлення: | 54 В DC, 1.2 A |
| Потужність споживання: | 65 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - 40°C |
| Розміри: | 121x28x83 мм |
| Вага: | 260 г |
| Ethernet порти (DownLink): | 4 × RJ–45 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 1 ×гігабітний порт RJ45, 1 × гігабітний оптоволоконний порт |
| VLAN: | 4094 |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 4.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2 K |
| Розпинування контактів PoE: | Кінцевий діапазон: 1/2(-), 3/6(+); Середній діапазон: 4/5(+), 7/8(-); 8-контактне харчування: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -430 Вт (бюджет 60Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 3.57 мп/с |
| Живлення: | 48 В DC |
| Потужність споживання: | 5-65 Вт |
| Робоча температура: | -30 °C - +65 °C |
| Розміри: | 158 × 101 × 31.6 мм |
| Вага: | 400 г |
| Ethernet порти (DownLink): | 8 × RJ–45 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 1 ×гігабітний порт RJ45, 1 × гігабітний оптоволоконний порт |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 5.6 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Розпинування контактів PoE: | Кінцевий діапазон: 1/2(-), 3/6(+); Середній діапазон: 4/5(+), 7/8(-); 8-контактне живлення: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -830 Вт (бюджет 110Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 4.16 мп/с |
| Живлення: | 48 В DC |
| Потужність споживання: | 5-120 Вт |
| Робоча температура: | -30 °C - +65 °C |
| Розміри: | 197 × 114.2 × 42.2 мм |
| Вага: | 600 г |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 × 100 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × 1000 комбо Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,IEEE 802.3ab |
| Протоколи PoE: | Порти з 1 по 8: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -2430 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.5472 мп/с |
| Живлення: | 100-240В,6.5 A |
| Потужність споживання: | 30-400 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - +55°C |
| Розміри: | 440 × 221 × 44 мм |
| Вага: | 3.54 кг |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 9.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z |
| Порти (Uplink): | 16 × RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at 30Вт (бюджет 230 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.84 мп/с |
| Живлення: | 220В 2.5A |
| Потужність споживання: | 250 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +45°C |
| Розміри: | 440 × 44 × 221 мм |
| Вага: | 2.6 кг |
| Буферна пам’ять: | 1.25M |
| Макс. пропускна здатність: | 2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3x. |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 2x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 8x RJ45 (10/100M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 45 x 250 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-8 порт 30Вт (бюджет 120 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 1.49 мп/с |
| Живлення: | Вбудований адаптер живлення AC100~240 В |
| Потужність споживання: | 4-120 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 195 х 130 х 40 мм |
| Вага: | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 45 x 250 мм |
| Вага брутто: | 0.96 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Макс. пропускна здатність: | 2 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 8x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (10/100M) |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт (бюджет 110 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 1.48 мп/с |
| Живлення: | 100-240В AC |
| Потужність споживання: | 10-110 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 166 x 132.6 x 43 мм |
| Вага: | 1.22 кг |
| Буферна пам’ять: | 768K |
| Макс. пропускна здатність: | 1.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3x. |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 4x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 45 x 250 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-4 порт 30Вт (бюджет 65 Вт) |
| Потужність споживання: | 2-60 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 195 х 130 х 40 мм |
| Вага: | 800 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 45 x 250 мм |
| Вага брутто: | 0.88 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 10.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100/1000M), 1x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-24 порт 30Вт (бюджет 300 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.05 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V вбудований адаптер |
| Потужність споживання: | 5-300 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330x220x45 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.38 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 9.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 16x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100/1000M), 1x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-16 порт 30Вт (бюджет 300 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.48 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V встроенный адаптер |
| Потужність споживання: | 5-300 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330x220x45 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.3 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |