Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Кабель з гарантією від виробника. 52 моделей на вибір. За ціною від 20 грн до 22735 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Довжина в бухті, м: | 305 |
| Кількість жил: | 8 |
| Колір: | чорний |
| Тип витої пари: | UTP |
| Тип пристрою: | кабель звита пара |
| Тип укладання: | зовнішнє |
| Ізоляція дроту: | Поліетилен високої міцності, 0.88 ± 0.03мм |
| Знос: | 100 ° Cx24чx7д |
| Зовнішній вигляд: | Товщина:0.50 ± 0.05мм; Зовнішній діаметр:5.0 ± 0.4мм; Маіеріал:ПВХ, СМ |
| Колір проводу: | 1-я пара:біло-синій/синій; 2-я пара:біло-помаранчевий/помаранчевий; 3-тя пара:біло-зелений/зелений; 4-я пара:біло-коричневий/коричневий |
| Маркування кабелю: | Висота символів:3.0 ± 0.3мм, колір символів:чорний, помилка друку і пробіл:≤ ± 0.5%, 1 м |
| Налагодження: | ≤45ns/100м (1.0-100.0Мгц) |
| Незбалансований опір постійного струму: | макс. 5% |
| Опір: | 100 ± 15 Ом (1.0-100.0 МГц) |
| Опір постійного струму: | макс. 9.5Ом/100м |
| Основний провідник: | Безкиснева мідь, діаметр:0.500 ± 0.005мм |
| Ріпкорд: | Є |
| Розмір: | 305 ± 1.5 м |
| Стандарти: | ISO/IEC11801, TIA-568-C.2 YD/T1019 |
| Тип: | U/UTP CAT5E-4P- PVC-CM |
| Фізичні властивості оболонки (до зносу): | Межа міцності ≥13.5Mpa, відносне подовження:≥150% |
| Фізичні властивості оболонки (після зносу): | Межа міцності ≥12.5Mpa, відносне подовження:≥125% |
| Холодний вигин: | -20 ± 2 ° Cx4ч, 8 × Cable O.D., без видимих пошкоджень |
| Робоча температура: | -20 ℃ - 75 ℃ |
| Вага: | 10 кг |
| Довжина кабеля: | 305 м |
| Кількість жил: | 8 |
| Монтаж: | при стаціонарній (нерухомій) прокладці: 4 діаметри кабелю; при прокладці, монтажі та експлуатаційних вигинах: 8 діаметрів кабелю |
| Тип: | Cat. 5e U/UTP 4х2х24 AWG |
| Кількість у ящику: | 1 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 380 x 200 x 385 мм |
| Вага брутто: | 10.142 кг |
Швидке оформлення замовлення