Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Викличні панелі Hikvision з гарантією від виробника. 12 моделей на вибір. За ціною від 2693 грн до 32999 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Придушення шуму (DNR): | Підтримується |
| Придушення шуму (DNR): | Підтримується |
| WDR: | True WDR |
| BLC: | підтримується |
| Ethernet: | 10/100 M Ethernet |
| RS485: | 1 |
| Wi-Fi: | 2.4G |
| Аудіо бітрейт: | 64 Кбіт / с |
| Аудіо вихід: | Вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U |
| Вологість: | від 10 до 95% |
| Зчитувач карт: | Mifare |
| Камера: | 2 Мп HD-камера |
| Кути огляду: | По горизонталі: 129 °, по вертикалі: 75 ° |
| Мережеві протоколи: | TCP / IP, RTSP, стандартний SIP |
| Метод роботи: | Однокнопкова панель |
| Монтаж: | Накладна установка / врізна установка |
| Операційна система: | Вбудована ОС Linux |
| Роздільна здатність: | 1920 × 1080p |
| Ступінь захисту: | IP65, IK08 |
| Тип підсвічування: | ІЧ до 3 м |
| Тривожні входи: | 4 |
| Управління замком: | 2 реле |
| Живлення: | DС 12 В |
| PoE: | IEEE802.3af |
| Потужність споживання: | 10 Вт |
| Робоча температура: | Від -40 до +55 ° C |
| Розміри: | 174 × 91 × 29 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 36 x 455 x 265 мм |
| Вага брутто: | 0.638 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Роздільна здатність: | 1080p |
| Тип підсвічування: | ІЧ 3м |
| Ступінь захисту: | IP65 |
Швидке оформлення замовлення