Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Домофони Hikvision з гарантією від виробника. 6 моделей на вибір. За ціною від 4950 грн до 11543 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Частота кадрів (головний потік): | 1920 × 1080 - 15 к/с |
| Дисплей: | 7” |
| Живлення монітора: | DC 24В / 1.5A |
| Камера: | 1/2.7" 2мм |
| Метод роботи: | сенсорний дисплей |
| Підключення: | 2-дротовий кабель (підтримка 4-кабельного підключення) |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024 × 600 |
| Розміри монітора: | 180 × 111 × 15 мм |
| Споживана потужність монітора: | 8-24 Вт |
| Ступінь захисту: | Водонепроникний |
| Тип підсвічування: | ІЧ 6м |
| Управління замком: | Підтримує |
| Робоча температура: | -30°C - +60°C |
| Розміри: | 153 × 70.4 × 22.5мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 230 x 80 x 310 мм |
| Вага брутто: | 1.5 кг |
| Роздільна здатність: | |
| Тип підсвічування: | ІЧ до 3 м |
Швидке оформлення замовлення