5
| ROM/RAM: | 4Гб/1Гб |
| Ethernet: | RJ45 10/100 Мб/с |
| RS485: | 1 порт |
| Wi-Fi: | IEEE802.11b/g/n |
| Аудіо вихід: | Вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Дисплей: | IPS |
| Локальне сховище: | 8Гб внутрішньої пам’яті |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | Сенсорні кнопки |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Android |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Релейні виходи: | 2 |
| Споживана потужність: | 8 Вт |
| Тривожні входи: | 8 |
| Живлення: | DC 12В |
| PoE: | 802.3af |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 254x166x27 мм |
| ROM/RAM: | 8/2 Гб |
| Ethernet: | 2 10/100/1000 M |
| RS485: | 1 |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711U, G.711A |
| Дисплей: | 10.1", IPS |
| Локальне сховище: | SD до 128 Гб |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Операційна система: | Android 7.1 |
| Підключення: | 2 тривожних входу, 1 RS-485, USB 3, SD карта 128 Гб, 2 релейних виходу для замків |
| Релейні виходи: | 2 |
| Роздільна здатність дисплея: | 1280 × 800 |
| Тривожні входи: | 2 |
| Живлення: | 12В DC |
| PoE: | Підтримує |
| Потужність споживання: | 12 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 50 °C |
| Розміри: | 292 × 166 × 31 мм |
5
| Тривожні входи/виходи: | 8/2 |
| Wi-Fi: | Є |
| Wi-Fi: | Так |
| Інтерком: | Так |
| Автовідповідач: | Так |
| Габаритні розміри: | 254x166x14.7 мм |
| Гарантія від виробника: | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур: | від -10 до +55 ° C |
| Дисплей: | LCD, TFT |
| Екранне меню: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Колір корпусу: | срібло |
| Комплект: | немає |
| Країна виробник: | Китай |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Монтаж домофона : | накладний |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка викличних панелей/камер: | 34 ip викличні панелі і ip камери |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Пам’ять: | вбудована пам’ять:128 Мб, Flash пам’ять:32 Мб, підтримка SD карти:до 32 Гб |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Регулювання: | яскравість, кольоровість, контрастність, гучність, чутливість мікрофона |
| Режим "Не турбувати": | Так |
| Роздільна здатність екрану: | |
| Розмір екрану: | 10 " |
| Розмір екрану: | 10 |
| Розмова з відвідувачем: | Гучний зв'язок |
| Система: | IP |
| Споживання: | ≤6 Вт |
| Тип: | Домофон |
| Тип виробу: | Відеодомофон |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12V/1A, PoE (IEEE802.3af) |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KB8113-IME1
Очікується
17 842 ₴
18 278 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV6113-WPE1(C)/Europe BV
Очікується
18 957 ₴
19 393 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV6103-PE1(С)
Очікується
18 040 ₴
18 476 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8213-WME1(C)/Flush
Очікується
20 569 ₴
21 005 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KD8003-IME1(B)/Flush/Europe BV
Очікується
22 774 ₴
23 210 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8413-WME1(C)/Flush/Europe BV
Очікується
21 199 ₴
21 635 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8113-WME1(C)/Europe BV
Очікується
19 939 ₴
20 375 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KD8003-IME1(B)/Surface/Europe BV
Очікується
22 774 ₴
23 210 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
| ROM/RAM: | 8/2 Гб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Особливості: | Пам'ять 200 подій, 16 нагадувань |
| RS485: | 1 |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Дисплей: | 10.1" IPS |
| Монтаж: | накладний |
| Підключення: | 5 доп. станцій |
| Релейні виходи: | 1 |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024 × 600 |
| Тривожні входи: | 8 |
| Живлення: | 12 В DC, 1 A |
| PoE: | IEEE802.3af |
| Потужність споживання: | 8 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 50 °C |
| Розміри: | 254 × 166 × 26.65 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 235 x 60 x 350 мм |
| Вага брутто: | 1.364 кг |
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8113-WME1(B)/Flush
Знятий з виробництва
11 929 ₴
12 365 ₴
| Wi-Fi: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір екрану: | 10 |
| Тип: | Домофон + виклична панель |
Топ товарів категорії Домофони
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KB8113-IME1
Очікується
17 842 ₴
18 278 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV6113-WPE1(C)/Europe BV
Очікується
18 957 ₴
19 393 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV6103-PE1(С)
Очікується
18 040 ₴
18 476 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8213-WME1(C)/Flush
Очікується
20 569 ₴
21 005 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KD8003-IME1(B)/Flush/Europe BV
Очікується
22 774 ₴
23 210 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8413-WME1(C)/Flush/Europe BV
Очікується
21 199 ₴
21 635 ₴
Новинки категорії Домофони
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8413-WME1(C)/Flush/Europe BV
Очікується
21 199 ₴
21 635 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8213-WME1(C)/Flush
Очікується
20 569 ₴
21 005 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV8113-WME1(C)/Europe BV
Очікується
19 939 ₴
20 375 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV6113-WPE1(C)/Europe BV
Очікується
18 957 ₴
19 393 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KV6103-PE1(С)
Очікується
18 040 ₴
18 476 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KD8003-IME1(B)/Surface/Europe BV
Очікується
22 774 ₴
23 210 ₴
Комплект домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 + виклична панель DS-KD8003-IME1(B)/Flush/Europe BV
Очікується
22 774 ₴
23 210 ₴