Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Домофони Hikvision з гарантією від виробника. 2 моделей на вибір. За ціною від 2183 грн до 2183 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| ROM/RAM: | 8/64 Мб |
| Аудіо бітрейт: | G.711 U, G.711 A |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований всеспрямований мікрофон |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Монтаж: | настінний |
| Живлення: | 1 PoE порт IEEE 802.3af та 1 порт підключення +12 Вольт |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | Чорний |
| ROM/RAM: | 8/64 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 Мб/с |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Колір корпусу: | Білий |
| Метод роботи: | 9 сенсорних кнопок |
| Операційна система: | Linux |
| PoE: | IEEE802.3af, Standard PoE |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 160 x 70 x 160 мм |
| Вага брутто: | 0.35 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
Швидке оформлення замовлення