Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 138 моделей на вибір. За ціною від 5063 грн до 41274 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 106° - 30°, В: 55° - 17°, Д: 128° - 34° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 8-32 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:від 40 ° до 14 °, Вертикальний:від 22 ° до 8 °, Діагональ:від 47 ° до 17 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ-фільтр |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 80м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Незаконний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска, сигнал тривоги для зазначеного номера в чорному і білому списках |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 102° - 31°, В: 54° -17°, Д: 122° - 35° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Г: 96.7° - 29.7°, В: 51.7° - 16.7°, Д: 114.3° - 34° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK08 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за заданими типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація про несанкціонований доступ до відео, винятки |
| Матриця: | 1/2.8"+1/2.8" progressive scan CMOS |
| Придушення шуму (DNR): | 3D |
| BLC: | Підтримує |
| HLC: | Підтримує |
| ROI: | 1 зона для головного потоку |
| Апертура: | [Bullet канал]: F1.6; [PTZ канал]: F1.6 |
| Відео компресія: | Основний потік: H.265/H.264/Smart264/Smart265, |
| Частота кадрів (головний потік): | [Bullet канал]: 50 Гц: 25 кадрів за секунду (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (доп. потік): | [Bullet канал]: 50 Гц: 25 кадрів за секунду (640 × 480, 640 × 360) |
| Метод зберігання: | Вбудований слот для карт пам'яті, підтримка карт microSD/microSDHC/microSDXC, до 512 ГБ |
| Програмне забезпечення: | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik Partner Pro |
| Сумісність: | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| Мережеві інтерфейси: | RJ45 10M/100M |
| Перетин лінії: | Підтримує |
| Вторгнення в область: | Підтримує |
| Дальність підсвічування: | [Bullet канал] 30 м, [PTZ канал] 30 м |
| Кількість попередніх встановлень: | 300 |
| Кути огляду: | [Панорамний канал] горизонтальне поле зору: 94 °, вертикальне поле зору: 49 °, діагональне поле зору: 114 °, [PTZ-канал] Горизонтальне поле зору: 44 °, вертикальне поле зору: 24 °, діагональне поле зору: 51 ° |
| Оптичне збільшення: | 4х |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тип підсвічування: | [Bullet канал] ІЧ+видиме світло, [PTZ канал] ІЧ+видиме світло |
| Фокусна відстань: | [Bullet канал]: 2.8 мм; [Канал PTZ]: 8 мм |
| PoE: | PoE+ |
| Робоча температура: | -30°C - 50°C |
| Розміри: | 134 мм × 213,5 мм × 291,7 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:від 107 ° до 40 °, Вертикальний:від 56 ° до 22 °, Діагональ:від 130 ° до 48 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ-фільтр |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 30м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Незаконний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска, сигнал тривоги для зазначеного номера в чорному і білому списках |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 112-41°; В: 58-23°; Д: 137-47° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, вихід з регіону, захоплення обличчя, зміни сцени, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 112.3° - 41.2°, В: 58.1° -23.1°, Д: 137.4° - 47.3° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування: | ІЧ 60м; LED 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 - 12 мм |
| Кути огляду: | Г: 114.5°-41.8°, В: 59.3°-23.6°, Д: 141°-48° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 50 метрів |
| Дальність підсвічування: | 50 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тип підключення: | PoE живлення, Дротові |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Об'єктив камери: | Варіофокальний |
| Кути огляду: | Г: 112.3° - 41.2°, В: 58.1° -23.1°, Д: 137.4° - 47.3° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування: | ІЧ 60м; LED 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 8 - 32 мм |
| Кути огляду: | Г: 42.5° - 15.1°, В: 23.3° - 8.64°, Д: 49.6° - 17.3° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Об'єктив камери: | Варіофокальний |
| Фокус камери: | 2.8 мм |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 102° - 31°, В: 54° -17°, Д: 122° - 35° |
| Тип встановлення камери: | Уличная |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Об'єктив камери: | Варіофокальний |
| Фокус камери: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Г: 96.7° - 29.7°, В: 51.7° - 16.7°, Д: 114.3° - 34° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 50 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за заданими типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація про несанкціонований доступ до відео, винятки |
Швидке оформлення замовлення