Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Відеокамери Hikvision з гарантією від виробника. 31 моделей на вибір. За ціною від 12900 грн до 41274 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 5 мм до 75 мм |
| Кути огляду: | 53.8 ° до 4.0 ° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ-фільтр |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 100м |
| Ступінь захисту: | IP66 стандарт, 4000V грозозахист, захист від перенапруги і перехідного напруги захист |
| Тип підключення: | Провідні |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 8 - 32 мм |
| Кути огляду: | Г: 42.5° - 15.1°, В: 23.3° - 8.64°, Д: 49.6° - 17.3° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 8-32 мм |
| Кути огляду: | 39.7 ° - 15.9 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 8-32 мм |
| Кути огляду: | 39.7 ° - 15.9 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 8мм ~ 32мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:від 42.5 ° до 13.4 °, Вертикальний:від 23.4 ° до 7.7 °, Діагональ:від 49 ° до 15.3 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 100м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Незаконний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска, сигнал тривоги для зазначеного номера в чорному і білому списках |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 4,8 - 120 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:57,6 ° - 2,5 °, вертикальний:34,4 ° - 1,4 °, кут огляду по діагоналі:64,5 ° - 2,9 ° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | Smart ІК |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тригери тривоги: | Детектор руху, Smart функції, Винятки |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 8 - 32 мм |
| Кути огляду: | Г: 42.5° - 15.1°, В: 23.3° - 8.64°, Д: 49.6° - 17.3° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 8 - 32 мм |
| Кути огляду: | Г: 42.5° - 15.1°, В: 23.3° - 8.64°, Д: 49.6° - 17.3° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | 100 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 4.8 мм - 120 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:57,6 ° -2,5 °, вертикальний:34,4 ° -1,4 °, кут огляду по-діагоналі:64,5 ° -2,9 ° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 100 метрів |
| Дальність підсвічування: | до 100 метрів |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тригери тривоги: | Детектор руху, Smart функції, Винятки |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
Швидке оформлення замовлення