Серверна платформа Hikvision IS-VSE2326X-BBA
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1949
Аксесуари
Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
| Процесор | Два процесора шестиядерний 2 Гц |
| Кількість дисків | 2x HDD (2.5") SATA |
| RAID | RAID 0,1, 5, 6 |
| Інтерфейс даних | Два порту Gigabit Ethernet |
| Інші порти | 3 порту RJ45 10/100/1000Мб/с; 4 порти USB2.0, 1-VGA |
| Джерело живлення | AC 200-240 В/50 Гц |
| Температура | Робота:10 ℃ ~ 35 ℃ Зберігання:-40 ℃ ~ 55 ℃ |
| Вологість | Робота:35% ~ 80% відносної вологості (без обмерзання або конденсації) Умови зберігання:20% ~ 93% відносної вологості (без обмерзання, без конденсації) |
| Шасі | 2 U |
| Розмір | 432x87.8x732,6 мм |
| Вага | ≤35 кг |
Характеристики
- Інтерфейси 1-VGA, 4-USB2.0, 3 RJ-45
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 2 SATA HDD (2.5 ")
- Модель IS-VSE2326X-BBA
- Розмір 432x87.8x732,6 мм
- Тип Серверна платформа
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.