IP камера Hikvision iDS-2XM6810F-I/C (2.0мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1940
Аксесуари
iDS-2XM6810F-I/C - це спеціалізована камера для підрахунку людей, що підтримує окремий підрахунок людей, що входять, виходять і проходять повз. Камера може реєструвати пішохідний потІЧ або контролювати кількість людей в певному місці. Призначена для транспортних вузлів, роздрібних магазинів, спортивних майданчиків, атракціонів, парковки, транспортних засобів і т.д., де потрібні збір і аналіз точної інформації про відвідувачів.
Особливості:
- Підтримка криптографічного модуля HIKSSL, сертифікованого на відповідність стандарту FIPS140-2
- 1/3" Progressive Scan CMOS
- Подвійний об’єктив, подвійний процесор, стерео
- об’єктив 2 мм
- Макс. роздільна здатність 640 х 960
- Підрахунок людей
- H.264
- 3DDNR
- DC12В,(широкий діапазон напруг:від 8 В до 36 В), клемний блок PoE (802.3af, клас 3)
- ІЧ підсвічування до 3 м
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Електронний затвор | 1/25-1/10,000 сек |
| Автодиафрагма | Ручна |
| об’єктив | 2мм/F2.2, кутиогляду:горизонтальний -105 °, вертикальний -89 ° |
| Кут регулювання | Нахил:0 ° ~ 45 ° |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| DNR | 3D-DNR |
| Стиснення | |
| Відео стиск | Головний потік:Н.264 Додатковий потік:Н.264 |
| Тип H.264 | Базовий профіль/основний профіль/високий профіль |
| Швидкість стиснення | 32кбіт/с - 8Мбіт/с |
| Підрахунок людей | |
| Статистика | Роздільний підрахунок увійшли, вийшли і пройшли повз людей |
| Завантаження даних | Підтримка завантаження і вивантаження в реальному часі |
| Email звіти | Підтримка звітів за день, тиждень, місяць і рік |
| Фільтр по висоті | Підтримується |
| Індикатор стану двері | Підтримується |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 640x960 |
| Частота кадрів | Головний потік:(640 x480) - 25 кадрів/с Додатковий потік:(640 х 960) - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | 3D DNR |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Перемикач день/ніч | Авто, за розкладом, день і ніч |
| Мережа | |
| Тривожні сигнали | Порушення відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| API | ISAPI, RS-485, HTTP |
| Функції | Антивідблиск, биття, захист паролем, водяний знак, виявлення стану двері, звіт по електронній пошті |
| Кількість одночасних підключень | до 8 |
| Учасники/рівні | До 32користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 |
| Веб-браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51 |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| Тривога | 2 входи, 1 вихід (DC 24 В,1 А абоAC 110 В,500 мА) |
| Основне | |
| живлення | DC12В,(широкий діапазон напруг:від 8 В до 36 В), клемний блок PoE (802.3af, клас 3) |
| Потужність | 7 Вт макс. |
| ІЧ-діапазон | до 3 м |
| Робочі умови | - 30 ° С - 60 ° С |
| Вологість | до 95% |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Розміри | 216х87х57мм |
| Вага | 850гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 3 м
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 "Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Модель iDS-2XM6810F-I/C (2.0мм)
- Об’єктив
- Особливості Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 216х87х57 мм
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.