SpeedDome камера Hikvision iDS-2VS225-F836
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Hikvision Darkfighter iDS-2VS225-F836 дозволяє швидко і якісно відтворювати кольорові зображення в умовах низької освітленості з найнижчим рівнем освітленості до 0,002 Люкс (колір). Вбудований з 1/1,9-дюймовим CMOS-чіп з прогресивною розгорткою, він дозволяє робити реальний роздільна здатність WDR (120 дБ) і 2 МП в реальному часі. Завдяки об’єктиву з оптичним зум 36 камера пропонує більш детальну інформацію про великих областях. Камера має повні функції примусового порушення правил дорожнього руху. Підтримуються виявлення, захоплення, зберігання і передача подій порушення трафіку. Ця серія швидкісних куполів застосовується для статистики дорожнього руху, виявлення незаконного трафіку і т. Д.
Особливості:
- 1/1.9 Progressive Scan CMOS
- 1920 1080, 36x оптичне збільшення
- фокусна відстань від 5,7 до 205 мм
- 16 цифрове збільшення
- Чутливість:F1. 5, AGC вкл:Колір:0.002 Люкс, Ч/б:0.0002 Люкс, 0 Люкс з ІК
- ІЧ-фільтр з автоматичним перемиканням
- 3D DNR, EIS, HLC, BLC, low bitrate, 120 дБ WDR
- ІЧ до 200 метрів
- Рівень захисту IP66
- Модуль позиціонування GPS/BDS
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність | Головний потік:25 к/с (19201080, 1280960, 1280720) Додатковий потік:25 к/с (704576, 352288, 176144) 3-й потік:25 до/С (19201080, 1280960, 1280720, 704576, 352288, 176144) |
| Чутливість | F1.5, AGC вкл:Колір:0.002 Люкс, Ч/б:0.0002 Люкс 0 Люкс з ІК |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| WDR | 120 дБ |
| Регіональна експозиція | підтримує |
| Регіональний фокус | підтримує |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Компенсація фонової засвічення | HLC/BLC |
| EIS | підтримує |
| Defog ( Антивуалент) | підтримує |
| Швидкість затвора | 1/1 с -1/30,000 с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Маска конфіденційності | До 24 захисних масок, підтримка декількох кольорів і мозаїка |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| Лінза | |
| об’єктив | 5.7 - 205 мм, 36x |
| Кут огляду: | 62 2 (Wide-Tele) |
| Швидкість збільшення | 7.4с |
| мін. робоча дистанція | 10-1500 мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F4.5 |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 160/с, По попереднього встановлення:240/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 120/с, По попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційна панорама | підтримує |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Пам"ять при виключенні | підтримує |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Попередньо встановлено заморозка | підтримує |
| Завдання за розкладом | Попередньо встановлено/сканування патчів/сканування патрулів/Автосканування/сканування нахилу/Випадкове сканування/сканування кадрів/сканування панорами/Перезавантаження купола/Налаштування купола |
| ІЧ підсвічування | |
| дальність | до 200 м |
| Smart ІК | підтримує |
| ІЧ -контроль | ІЧ-яскравість і кут яскравості автоматиче скі регулюються в залежності від різних сцен |
| Мережа | |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| ROI і SVC | підтримує |
| Аудіо стиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Одночасний перегляд в реальному часі | до 20 каналів |
| Користувачі/рівні | до 32 користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Заходи безпеки | аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу ), HTTPS-шифрування, Управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, Фільтрація IP-адрес |
| Сховище | |
| Система | |
| Інтелектуальне виявлення | виявлення аудіовиходу |
| Інтелектуальне відстеження | Ручне відстеження, відстеження панорами, відстеження подій, Підтримується відстеження патрулів з декількома сценами |
| Розумний дорожній трафік | Захоплення і розпізнавання абонентської плати, виявлення проходження автомобіля, Многоекранний виявлення патрулювання, хмарне зберігання, порушення парковки, виявлення водіння щоб уникнути помилок |
| Розумна запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual-VCA |
| Функція GPS | Вбудований модуль і компас GPS/BDS-позиціонування, інформація про завантаження, включаючи FOV, напрямок об’єктива, довгота і широта установки на центральну платформу |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Зв"язок сигналу тривоги | Аварійні дії, такі як пресет, сканування на патрулювання , запис відео з карти пам"яті, запис по триггерам, повідомлення центру спостереження, завантаження на FTP, відправка електронної пошти і т. д. |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Ethernet | 1 RJ45, 10 M/100 M самоадаптівний інтерфейс Ethernet |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128 Гб |
| Аналоговий вихід | 1.0V [pp]/75, PAL/NTSC/BNC (відношення S/N >, 55 дБ) |
| Управління RS-485 | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D self-adaptive |
| Інтерфейс RS-485 | Підключити до модуля позиціонування GPS/BDS |
| Програмування додатків | API з відкритим кодом, підтримує стандартні протоколи (ONVIF, PSIA, CGI), SDK Hikvision і платформи сторонніх виробників |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Загальна | |
| Рабо чие умови | -40 C 65 C |
| Вологість | &le, 90% |
| Джерело живлення | AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 6000В |
| Розміри | Ф267x410 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
- Тип підключення Провідні
Характеристики
- Матриця 1/1.9 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 60Вт)
- Клас захисту IP66, TVS 6000В
- Обьектив (мм) 5.7-205 мм
- Оптичне збільшення 36х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Антивандальна
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) x 1020 (V)
- Розмір Ф267 х 410 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.002 Люкс (колір), 0.0002 Люкс (ч/б), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.