IP камера Hikvision iDS-2PT9122IX-D/S (5-50мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1467
iDS-2PT9122IX-D/S поєднує в собі камеру далекого виду і роботизовану камеру супроводу мети (PTZ), що дозволяє з легкістю забезпечити захоплення зображення і організувати захист периметра на великій відстані при широкому діапазоні контролю. В основі камер лежать 1/2,7-дюймові матриці CMOS з Full HD роздільною здатністю 1920x1080р. PTZ камера забезпечена 10-кратним оптичним і 16-кратним цифровим збільшенням.
Пристрій застосовуєтьсядля широких діапазонів високої чіткості, таких як вхід/вихід, аеропорт, порт, причал, резервуар, площа, парк, мальовниче місце і станція і т. д.
Камера далекого виду:
- 1/2.7 Progressive Scan CMOS,
- 1920х1080, 25 кадрів/с < li>Горизонтальний кут огляду:92
- Чутливість:колір - 0.002Люкс (F1.2, AGC ON), Ч/Б - 0.0002 Люкс (F1/2, AGC ON)
PTZ камера:
- Матриця:1/2.7 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність:1920х1080, 25 кадрів/с
- Горизонтальний кут огляду :61.3-6.26
- Кути повороту і нахилу:210 (поворот), -22 - 22 (нахил)
- Чутливість:колір - 0.0035 Люкс (F1.6, AGC ON), 0 Люкс з ІК
- оптичне збільшення:10х, ціфровое16х
Характеристики:
| Функції системи | |
| Перехід в зону в один дотик | Підтримується |
| Режим стеження | Ручний/автоматичний |
| Кількість об’єктів | До 30 об’єктів одночасно |
| Підтримка декількох об’єктів | Підтримується |
| Перемикання по об’єктах | <, 1с |
| Калібрування | Ручна/автоматична |
| Налаштування часу відстеження | Підтримується |
| Інтелектуальне виявлення | Виявляє людини автоматично |
| Камера далекого виду | |
| Матриця | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.002 Люкс (F1.2, AGC вкл .), Ч/б:0.0002 Люкс (F1.2, AGC вкл.) |
| об’єктив | f=4 мм/F1.2 |
| Кут огляду | Горизонтальний кут огляду :92 |
| Співвідношення сигнал/шум | >, 52 дБ |
| 3D DNR | Підтримується |
| Поліпшення зображення | WDR, Defog, HLC, EIS, BLC, HLC |
| Інтелектуальне виявлення | виявлення аудіо винятків, виявлення руху, виявлення відеозображення |
| відеосжатія | H.264/H.265/H.264 +/H.265 +/MJPEG |
| роздільна здатність, головний потік | 25к/с - (1920х1080, 1280х960, 1280х720) |
| Додатковий потік | 25к/с - (704х576, 640х480, 352х288) |
| 3-й потік | 25к/с - (1920х1080, 1280х960, 1280х720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| PTZ камера | |
| Матриця | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.0035 Люкс (F1.6, AGC вкл.), 0 Люкс з ІК |
| об’єктив | f=5-50 мм, 10х - оптичне збільшення |
| Горизонтальний кут огляду | 61,3 - 6 , 26 |
| Кут піднесення | -15 - 90 |
| Співвідношення сигнал/шум | &ge, 55 дБ |
| 3D DNR | Підтримується |
| ІЧ відстань | 100 м, ІЧ-яскравість і кут регулюються |
| Діапазон діафрагми | F1.6 - F3.0 |
| мін. робоча дистанція | 10-1500 мм |
| відеосжатія | H.264/H.265/H.264 +/H.265 +/MJPEG |
| роздільна здатність, головний потік | 25к/с - ( 1920х1080, 1280х960, 1280х720) |
| Додатковий потік | 25к/с - (704x576, 640x480, 352x288) |
| 3-й потік | 25к/с - (1920х1080, 1280х960, 1280х720, 704x576, 640x480, 352x288) |
| Аудіо стиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722/G.726/MP2L2/PCM |
| Поліпшення зображення | WDR, Defog , HLC, EIS, Smart IR, BLC |
| Діапазон повороту/нахилу | За воріт:210, Нахил:-22 ~ 22 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 200/с, По попереднього встановлення:300/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 120/с, По попереднього встановлення:120/с |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Реакція на подію | Дзвінок предустановки/зони патрулювання/шаблони поведінки/автосканування/періодичне сканування/довільне сканування/панорамне сканування |
| Завдання за розкладом | вихід на попередню/патрулювання/шаблон/автосканування/сканування кута/випадкове сканування/сканування сцени/панорамне сканування/перезавантаження/додатковий вихід |
| Пам"ять при відключенні живлення | Підтримується |
| Інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний інтерфейс Ethernet/Hi-PoE |
| тривожний вхід/вихід | 1-канальний тривожний вхід і 1-канальний аварійний вихід, підтримка сигналізації:запис на карту пам"яті/додатковий вихід/повідомлення центру спостереження/завантаження на FTP/відправка електронної пошти |
| Аудіо вхід/вихід | 1/1 |
| Зберігання | Вбудований слот для карт пам"яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC (до 128 Гб) |
| Мережа | |
| Протоколи | TCP/IP, IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| API | Open-ended , підтримує ONVIF, PSIA і CGI, підтримка SDK HIKVISION і платформи сторонніх виробників |
| Загальна | |
| Робочі умови | -40 C +70 C, вологість &le, 90% |
| Джерело живлення | DC 12В, 45Вт, Hi-PoE |
| Рівень захисту | IP66, TVS 6000В |
| Розміри | Ф195.1x280.8 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Підтримуваний кронштейн | DS-2664ZJ |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 м
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В, 45Вт
- Клас захисту IP66, TVS 6,000В
- Модель iDS-2PT9122IX-D/S (5-50мм)
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф195.1x280.8 мм
- Чутливість Колір 0.002 Люкс (F1.2, AGC вкл.), Ч/б 0.0002 Люкс (F1.2, AGC вкл.)
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.