7 Мп IP відеокамера Hikvision ECU-A046-IT
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1951
Особливості:
- 1" Progressive Scan CCD
- Автодиафрагма
- 3392x2008- 25кадрів/с
- H.264/MJPEG
- Підтримка білого світла або ІЧ-підсвічування
- Підтримка виявлення сигналу світлофора, підтримка доступу сигналу IO, детектор світлофора і відеодетектора
- Виявлення біжить доріжки з червоним світлом
- Виявлення нелегальних смуг руху
- Виявлення порушень смуги руху
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1" Progressive Scan CCD |
| Швидкість електронного затвора | 1с~1/100,000 сек |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим" День/ніч " | ICR-фільтр |
| Стиснення | |
| Відео стиск | H.264/MJPEG |
| H.264 | Базовий/основний/високий |
| Формат зображення | JPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек - 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 3392 x 2008 |
| Частота кадрів | Основний потік:25кадрів/с(3392х2008, 1920х1080, 1280x720); додатковий потік:25кадрів/с(352x288) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| SVC | Підтримується |
| Інтелектуальний набір функцій | |
| Функція | Підтримка розпізнавання номерного знака, виявлення несвоєчасного водіння, виявленнячервоного світла, виявлення нелегальних смуг руху, виявлення порушень смуги руху і т. д. |
| Управління освітленням | Додаткове світло, синхронний з білим або інфрачервоним світлодіодом |
| Мережа | |
| Слот пам"яті | Підтримка Micro SD/SDHC/SDXC-карти (128G), локальне сховище, ANR |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IPv6, UDP |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт, 1 RS-485, 1 RS-232 |
| Слот пам"яті | Micro SD/SDHC/SDXC-карти (128G) |
| Вхід тригера | 4 зовнішніх входу, 1 синхронний вхідний сигнал світлофора-спалаху |
| Вихід тригера | 3 (ізоляція фотоелектричної зв"язку 2500VAC) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ω/BNC) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | - 20 ° C - 60 ° C (-4° F - 140 ° F) Вологість 5% - 95% |
| Джерело живлення | AC 100В - 240В, Частота:48Гц - 52 Гц |
| Споживання енергії | Макс. 30 Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Розміри | 180х 153х 636мм |
| Вага | 6500 г |
Основні характеристики
Характеристики
- Матриця 1 "Progressive Scan CCD
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 3392 x 2008
- Клас захисту IP54
- Модель ECU-A046-IT
- Розмір 180 х 153 х 636 мм
- Чутливість ІК 0 Люкс (вкл)
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.