Робоча станція Hikvision DS-WSEWI-T2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1946
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка криптографічного модуля HIKSSL, сертифікованого на відповідність стандарту FIPS140-2
- Висока стабільність і надійність
- Компактна конструкція
- Операційна система Windows
- Дозволяє інтеграцію з стороннім програмним забезпеченням VMS
- mSATA SSD для установки операційної системи і програмного забезпечення
- 2 виходи HDMI з роздільною здатністю до 4K
Характеристика:
| Система | |
| Процесор | Процесор Intel® Celeron® J3455 (кеш 2M, до 2,3 ГГц), 64 біт, 4 ядра |
| Пам"ять | DDR3L, 4 Гб |
| Відеокарта | Intel® HD Graphics 500 |
| Операційна система | Win10 IoT Ent LTSB 2016 Entry EPKEA, 64 біт |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI | 2 х HDMI, 4K (3840x2160), 2K (2560 x1440), 1920x1080, 1600x1200, 1280x1024,1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1 x VGA, 1920x1080, 1280x1024,1280x720, 1024x768 |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Зберігання | |
| SATA інтерфейс | 2 SATA HDD, 1Тб/2 Тб/3 Тб/4 Тб/5 Тб/6Тб/8ТБ/10 Тб для кожного диска |
| Системний диск (ОС, VMS) | mSATA 64 Гб Опціонально:mSATA 128 Гб |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевийінтерфейс | 2х -RJ45 10M/100M/1000M |
| Послідовний інтерфейс | RS-232; RS-485 |
| USB інтерфейс | 2х -USB 2.0, 4x - USB 3.0 |
| Тривожні вх/вих | 4вх/2вих |
| Загальна | |
| живлення: | AC 100-240В,50-60Гц |
| Споживання: | ≤ 30Вт |
| Робочі температури: | 0 ° C ~ +45 ° C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі | 19-дюймовий корпус в стійці 1U |
| Розмір: | 445х290х45мм |
| Вага: | ≤ 3 кг (без HDD) |
Характеристики
- Інтерфейси 2-USB 2.0, 4-USB 3.0, 2-RJ45, RS232, RS485
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Модель DS-WSEWI-T2
- Розмір 445х290х45 мм
- Тип Робоча станція
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.