Hub бездротової сигналізації Hikvision DS-PWA32-HS (Black)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2482
Hub бездротової сигналізації Hikvision DS-PWA32-HS (Black)
Бездротова контрольна панель серії AX, яка містить 32 бездротові зони, підтримує методи зв"язку Wi-Fi, LAN, 3G/4G, а також протокол ISAPI і SIA-Contact ID. Це може бути застосовано до сценаріїв ринку, магазину, будинки, фабрики, складу, офісу і т. Д.
Сумісність сигналізації Hikvision
Особливості:
- Підтримка двостороннього зв"язку тривожних подій і інших сигналів по локальній мережі , Wi-Fi, 3G/4G з використанням основного і резервного каналу
- Підтримує до 32 безпровідних входів, 32 бездротових виходу, 8 брелоків і 2 сирени
- IVaas (перевірка вторгнення):підтримка до 2 каналів, записи 7 секунд тривоги для відео верифікації (IP-камери Hikvision/сторонні IP-камери підтримують ONVIF)
- Підтримує перегляд відео подій через мобільний клієнт і електронну пошту
- Підтримує функцію дверного дзвінка:детектор дзвонить, як дверний дзвінок, коли він спрацьовує режим зняття з охорони
- Голосова підказка для настройки і роботи
- Конфігурація через веб-інтерфейс, мобільний клієнт або ПО
- Відправляє повідомлення про тривогу через повідомлення, телефонні дзвінки та електронну пошту
- Сумісність з протоколом SIA-Contact ID
- Двостороння зв"язок (800м на відкритій місцевості)
tbody>
| Метод роботи | LAN + WIFI + GPRS + 3G/4G |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 868MHz |
| Відстань передачі | 800м (відкритий майданчик) |
| Ethernet | 1 - RJ-45 10M/100M |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| GPRS (SMS/Call) | Підтримує |
| 3G/4G (SMS/Call) | Підтримує |
| Бездротові зони | 32 |
| Бездротовий брелок | 8 |
| Бездротовий розширювач виходів | 1 |
| Бездротові сирени | 2 |
| Голосова підказка | Підтримує |
| Антісаботаж | Підтримує |
| живлення | 5 VDC |
| Потужність | 10 W |
| Робоча температура | -10 ° C до 55 ° C |
| Розміри | 155 x 155 x 35мм |
| Монтаж | Накладний/Desktop |
Характеристики
- Ethernet 1 - RJ-45 10M/100M
- Частотна характеристика 868MHz
- 3G/4G (SMS/Call) Підтримує
- GPRS (SMS/Call) Підтримує
- Wi-Fi 802.11b/g/n
- Антісаботаж
- Бездротові зони 32
- Бездротові сирени 2
- Бездротовий брелок 8
- Бездротовий розширювач виходів 1
- Відстань передачі 800м (відкритий майданчик)
- Голосова підказка Підтримує
- Колір Чорний
- Метод роботи LAN + WIFI + GPRS + 3G/4G
- Монтаж Накладний/Desktop
- Споживана потужність 10 W
- Живлення 5 VDC
- Робоча температура -10 ° C до 55 ° C
- Розміри 155 x 155 x 35мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.