IP домофон Hikvision DS-KH8301-WT
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1253
Особливості:
- Кольоровий 7 сенсорний TFT дисплей
- Роздільна здатність дисплея 1024x600 li>Вбудований всеспрямований мікрофон, шумо- та ехопоглинання
- Підключення до 8 датчиків тривоги
- Підтримка аудіо зв"язку між IP домофонами Hikvision
- Автовідповідач і режим не турбувати
- Слот SD-карт об"ємом до 32Гб
Увага! Блок живлення до комплекту не входить
Характеристики:
| Операційна система | Linux |
| Матриця в камері (тільки моделі 8301) | CMOS 0.3Mп, Механічний ІЧ-фільтр |
| Стандарт відеосжатія (тільки моделі 8301) | H.264 |
| Макс. роздільна здатність камери (тільки моделі 8301) | 640 х 480 |
| Частота к/с (тільки моделі 8301) | 25к/с |
| Дисплей | 7, кольоровий TFT РК |
| Макс. роздільна здатність дисплея | 1024x600 |
| Метод роботи | Сенсорний дисплей, клавіші |
| інтерфейс | Плоский інтерфейс користувача |
| Аудіовхід | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудовані динаміки |
| Аудіостиснення | G.711 U, 64Кбіт/с |
| Якість аудіо | Придушення шуму і луна |
| Ethernet | 10M/100M інтерфейс |
| Wi-Fi (моделі з -W) | Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Протоколи мережі | TCP/IP, SNMP, SIP, RTSP |
| Ethernet | 1RJ45 10M/100M інтерфейс |
| RS-485 | 2 х RS-485, полудуплекс |
| Тривожні входи/виходи | 8/2 |
| Локальна пам"ять | SD карта до 32Гб |
| живлення | 12В DC, РоЕ (з комутаторами Hikvision DS-KAD606, DS-KAD612 ) |
| Потужність | До 10Вт макс. |
| Робочі умови | 10С 55С, відносна вологість 10% -90% |
| Розміри | 217 х142х26 мм |
| сертифікація | FCC, IC, CE, C-TICK, ROHS, REACH, WEE |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1024x600 (Монітор)
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Камера 0.3 Мп (640x480)
- Модель DS-KH8301-WT
- Розмір 217х142х26 мм
- Тип камери Кольорова
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.