Термінал контролю доступу Hikvision DS-K1T501SF
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1216-02
Особливості:
- Матова металева лицьова панель
- Функція розпізнавання осіб і захоплення зображення, вбудована в камеру (опція 2 МП)
- Підтримка двостороннього звуку
- Підтримка протоколу TCP/IP, Wi-Fi і протоколу EHome
- Підтримка читання карт Mifare
- Максимальна кількість карт - 50 000, максимальна кількість записів контролю доступу - 200 000
- Максимальна кількість відбитків пальців - 5000
- Аутентифікація QR-коду, Створює QR-код через клієнтське програмне забезпечення iVMS-4200 або інші системи
- Віддалене відкриття дверей через клієнтське програмне забезпечення iVMS-4200 або інші системи
- Кілька режимів аутентифікації:QR-код, карта, відбиток пальця, карта + відбиток пальця, карта + пароль, відбиток пальця + пароль, карта + відбиток пальця + пароль і т. д.
- Працює в якості пристрою читання карт і підтримує Інтерфом йс Wiegand і інтерфейс RS-485 для доступу до контролера.
- Зв"язок по протоколу RS-485 для підключення зовнішнього пристрою читання карт пам"яті
- Підтримка підключення безпечного дверного блоку
- Виявлення несанкціонованого доступу, розблокування аварійного сигналу овертайму, недійсна перевірка карти за часом тривоги, сигнал тривоги з примусу і т. д.
- Збереження зображення і відео на SD-карті.
- Ступінь захисту:IP65
Характеристики:
| Модель | DS-K1T501SF |
| процесор | 32 Bit високопродуктивний процесор |
| Камера | 2Mп/1080p, ІЧ-підсвічування |
| Аудіо | Аудіовхід:вбудований мікрофон (чутливість:-25 ±, 3DB) Аудіовихід:вбудований гучномовець (1 Вт) |
| Кількість карт | 50 000 |
| Можливість запису | 200 000 |
| Карта micro SD (додаткова) | Максимум. 128G |
| Формат карт | Mifare карти |
| Відстань читання карти | >, 2 см |
| модуль відбитків пальців | Оптичний модуль розпізнавання відбитків пальців |
| Максимальна кількість відбитків пальців | 5000 |
| Швидкість розпізнавання відбитків пальців | &le, 1,5 с |
| FAR (помилка помилкового доступу) | &le, 0.001% | FRR (помилка помилкового відмови) | &le, 0.01% |
| Режим зв"язку | Режим терміналу:Uplink (TCP/IP), спадна лінія (RS485).Режим читання карт:Uplink (Wiegand 26/34, RS-485) |
| Вхідний інтерфейс | Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х 1, Тривожний вхід х 2, Перемикач з помилкою х 1, Кнопка виходу х 1 |
| Інтерфейс виведення | Блокування х 1, вихід сигналізації (дверний дзвінок) х 1 |
| Відеоархів | Запис і збереження відео через NVR або Micro SD Card |
| живлення | DC 12В/1A |
| Робочий струм | 600 мА (max) |
| 40С - + 70С | |
| Вологість | 10% -90% |
| Матеріал лицьовій панелі | Матовий метал |
| Монтаж | Настінне кріплення |
| Захист | IP65 |
| Розмір | 218х78х41 мм |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Виходи Блокування x 1, вихід сигналізації (дверний дзвінок) x 1
- Входи Дверний дзвінок x 1, Датчик двері x 1, Тривожний вхід x 2, Перемикач з помилкою x 1, Кнопка вихід
- Модель DS-K1T501SF
- Розмір 218х78х41 мм
Максим 15 квітня 2024
у меня перестал работать разговорный динамик. МОжно у вас его починить или мне отправить
Hikvision
Доброго дня
Якщо обладнання купувалось в нашому інтернет-магазині, напишіть або зателефонуйте нашій технічній підтримці, вони зорієнтують стосовно можливості ремонту.
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.