Мережеве сховище Hikvision DS-A80624S
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1174
Серія DS-A80 - економічне і надійне мережеве сховище для початкового рівня. Сумісний з жорстким диском класу спостереження і корпоративного класу, він забезпечує великомасштабне простір для зберігання.
Особливості:
Економічна і стабільна апаратна платформа
- Модульна конструкція.
- 64-бітний багатоядерний процесор.
- Високошвидкісний кеш від 4 до 32 ГБ.
- Високошвидкісний канал передачі даних SAS2.0 і PCI-E2.0.
- Два мережевих інтерфейсу 10M/100M/1000M.
- Резервний дизайн для ключових модулів.
- Модель шасі 4U підтримує 24 жорстких диска.
- Два-шість мережевих інтерфейсів 1000M, що підтримують каскадирование SAS.
span title="HDD Detection and Repair/RAID Optimization">Виявлення і відновлений ие жорстких дисків/Оптимізація RAID
- Виявлення перед початком роботи.
- Видимість в роботі.
- Ремонт несправностей.
- RAID 0, 1, 3, 5, 6, 10, 50 і VRAID.
- Глобальний і місцевий гарячий резерв.
- Швидка побудова RAID.
- Можливість каскадування до двох ящиків для зберігання даних за одним портом SAS.
Розширення захисту даних
- Синхронне резервне копіювання інформації про ключі на системному диску і жорсткому диску.
- Технологія захисту даних від несанкціонованого доступу на основі RAID.
- Автоматична синхронізація даних між пристроями.
Енергетично ефективний
- Баланс завантаження процесора.
- Автоматичне налаштування вентилятора.
- режим сну.
інтерфейс
- Швидка настройка.
- Різна управління тривогами.
- Підтримується протокол SADP.
- Підтримка SNMP
- Стратегія попереднього розподілу простору.
- Пряме сховище для змішаного відео.
- піддамся ржка прямий IP-камери/DVR/NVR-потокової передачі і запису.
- Підтримка доступу до камер через протокол RTSP, ONVIF і PSIA.
- Підтримує запис по тривозі/за розкладом/вручну.
- Автоматичне поповнення мережі (ANR) , своєчасна завантаження і втрата відеосигналу.
- Захист даних VRAID.
- Підтримує як CVR, так і IPSAN.
- Пошук, відтворення і завантаження відео на кшталт або часу.
| Система | |
Режим запису:відео (2 Мбіт/с) + оригінал | Запис 320-ch + відтворення |
| IPSAN | Запис 180-ch + відтворення |
| Процесор | |
| Контролер | Один контролер |
| Пам"ять | 4 Гб 32 Гб |
| HDD | |
| роз’єм HDD | 24 |
| Інтерфейс/ємність | SATA/1TB, 2TB, 3TB, 4TB, 6TB |
Hot-swapping | Підтримується |
| RAID | RAID 0 , 1, 3, 5, 6, 10, 50, VRAID, JBOD, hotspare |
| Зовнішній інтерфейс | |
| Інтерфейс мережі передачі даних | 2, 1000M Ethernet interface |
| Інтерфейс мережі управління | 1, 1000M Ethernet interface |
| Інтерфейс MiniSAS | Підтримується |
| СOM | 1, for Hyper Terminal, mobile alarm, or UPS |
| RS232 | 1 порт для зв"язку з ПК і клавіатури |
| USB | 4 |
| VGA | 1 |
| Мережа | |
| Протоколи | iSCSI, RTSP, ONVIF, PSIA |
| Основні | |
| Джерело живлення | Резервний |
| Споживання (c жорсткими дисками) | &le, 395 Вт |
| Робоче середовище | 5С - +35 С |
| Вологість | 20% ~ 80% |
| Шасі | 1,2 мм надміцна оцинкована сталь.Високоточний алюмінієвий сплав.Саморозвиватися патентний знімний кронштейн для жорстких дисків |
| Розміри | td>4U, 445 x 175 x 746 мм|
| Вага | 40 кг |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-A80624S
- Тип Мережеве сховище
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.