IP Реєстратор Hikvision DS-96256NI-I24
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1305
Функціонал:
Аксесуари
IP Реєстратор Hikvision DS-96256NI-I24
Професійний і надійний
- Конструкція підключається жорсткого диска забезпечує зручний спосіб установки і обслуговування жорсткого диска,
- Унікальне шасі, засноване на запатентованій конструкції, забезпечує екологічну і малошумну роботу.
- Дві ОС для забезпечення надійності роботи системи.
- Підтримує надмірне живлення для підвищення стабільності системи.
- Застосовує технологію ANR для підвищення надійності зберігання при відключенні мережі.
- Підтримує жорстку заміну жорсткого диска з конфігурацією RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10, RAID50, RAID60 і JBOD.
- плата розширення не є обов"язковою.
Вхід HD
- Підключається до сторонніх мережевих камер, таким як ACTI, Arecont, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, ONVIF, PANASONIC, Pelco, PSIA, SAMSUNG, SANYO, SONY, Vivotek і ZAVIO.
- Можна підключити до 256 IP-камер.
- П оддержка живого перегляду, збереження і відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 12 мегапікселів.
Вихід HD
- Одночасний вихід HDMI 1/VGA в якості основного виходу, а HDMI 2 працює як допоміжний вихід.
- Відеовиходи з роздільною здатністю до 4K (4096 2160).
- Підтримка декодування до 20 каналів з роздільною здатністю 1080p.
Зберігання HD
- Можна підключити до 24 жорстких дисків SATA для запису і резервного копіювання.
Передача HD
- 4 самоадаптівних мережевих інтерфейсу 10M/100M/1000M.
Різні програми
- Підтримується централізоване управління IP-камерами, включаючи конфігурацію, імпорт/експорт інформації, відображення інформації в реальному часі, двостороннє аудіо, оновлення і т. д.
- підключається до інтелектуальних IP-камерам від Hikvision, і запис , Відтворення та створення резервних копій сигналів VCA можуть бути реалізовані.
- Підтримується сигналізація виявлення VCA.
- Пошук VCA для виявлення осіб, аналізу поведінки, підрахунку людей і карти тепла.
- Підтримує запуск записи за допомогою однієї клавіші.
- Здійснює Чудову якість призначеного каналу під час багатоканального режиму відображення.
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 256-каналів |
| Вхідний потік | 768 Мб/с або 768 Мбіт/с (коли RAID включений) |
| Вихідний потік | 768 Мб/с або 768 Мбіт/с (коли RAID включений) |
| протоколи | HIKVISION, ACTi, ARECONT, AXIS, BOSCH, BRICKCOM, CANON, HUNT, ONVIF (Version 2.5), PANASONIC, PELCO, PSIA, RTSP, SAMSUNG, SONY, VIVOTEK, ZAVIO |
| Мережа | |
| Протоколи | IPv6, HTTPS, UPnP, SNMP, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, PPPoE, DDNS |
| Мережевий інтерфейс | 4, RJ45 10M/100M/1000M самоадаптівний інтерфейс Ethernet |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI вихід | Два незалежних виходу HDMI з роздільною здатністю 4K. роздільна здатність:4K (4096 2160), 4K (3840 2160)/30 Гц, 2K (2560 1440)/60 Гц, 1080p (1920 1080)/60 Гц, UXGA (1600 1200)/60 Гц, SXGA (1280 тисяча двадцять чотири)/60 Гц, 720p (1280 720)/60 Гц, XGA (1024 768)/60 Гц |
| VGA вихід | 1-канальний. роздільна здатність:1080p (1920 1080)/60 Гц, UXGA (1600 1200)/60 Гц, SXGA (1280 1024)/60 Гц, 720p (1280 720)/60 Гц, XGA (1024 768)/60 Гц |
| вихід на РК-дисплеї | Один 7-дюймовий ЖК-дисплей |
| Аудіо вихід: | 1-канальний. RCA (2.0 Vp-p, 1 K) |
| Декодування | |
| Формат декодування | H.265, H.265 +, H.264, H.264 +, MPEG4, MJPEG (тільки для IP-камери Hikvision) |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 12 Мп/8Мп/7Мп/6Мп/5Мп/4МП/3МП/1080р/UXGA/720р/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | 20 каналів 1080р |
| Синхронневідтворення: | 16-каналів |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 24 SATA |
| Обсяг: | до 8Tб кожен диск |
| Raid | RAID0, RAID1, RAID5 , RAID 6, RAID10, RAID50, RAID60 і JBOD |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Розмова аудиовход | |
| Серійний порт | 1 RS-485, клавіатура |
| USB інтерфейс: | Передня панель:1 USB 2.0, Задня панель:2 USB 3.0 |
| Тривога | 16вх/8вих |
| плата розширення (додатково) | Одна плата розширення підтримується чотирма оптичними інтерфейсами 10M/100M/1000M (модуль SFP 1,25 Гбіт/с), вісьмома інтерфейсами RS-485 і інтерфейсом сигналізації 32 тривожних входів і 16 виходами тривоги. |
| Загальна | |
| живлення: | AC 100 - 240В, 550 Вт |
| потужність (без HDD): | до 140 Вт |
| Робочі температури: | 0 C ~ +50 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| шасі: | 4U шасі |
| Розмір: | 447 х 528 x 172 мм (W x D x H) |
| Вага: | & l e, 23 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису 12 Мп/8Мп/7Мп/6Мп/5Мп/4МП/3МП/1080р/UXGA/720р/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF
- Роздільна здатність запису до 12МП
Характеристики
- Вхідний потік 768 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси 4-RJ45, RS-485, 3-USB
- Відео стиснення H.265, H.265 +, H.264, H.264 +, MPEG4, MJPEG
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 768 Мб/с
- Кількість HDD 24 SATA HDD
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість IP камер 256-каналів
- Модель DS-96256NI-I24
- Функціональні особливості 256-канальний
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.