IP Реєстратор Hikvision DS-7732NI-K4
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1324-02
Аксесуари
Особливості та функції
Професійний і надійний
- Конструкція з двома ОС для забезпечення високої надійності роботи системи
- Технологія ANR для підвищення надійності зберігання при відключенні мережі
Відео входи
- Відеоформати H.265/H.264/MPEG4
- Підключається до сторонніх мережевих камер
- Можна підключити до 32 IP-камер
- Запис з роздільною здатністю до 8 MP
- Підтримка перегляду в реальному часі, збереження і відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 8 мегапікселів
Відеовихід
- Незалежні виходи HDMI і VGA
- Вихід HDMI з роздільною здатністю до 4K (3840 2160)
Зберігання HD
- до 4 інтерфейсів SATA, що підключаються для запису і резервного копіювання
- Економія місця зберігання на 50% до 70% з використанням формату декодування H.264 +
Передача HD
- 2 самоадаптівних мережевих інтерфейсу 10M/100M/1000M
- Різні програми
- Централізоване управління IP-камерами, включаючи конфігурацію, імпорт/експорт інформації, інформацію в режимі реального часу
- Дисплей, двостороннє аудіо, оновлення і т. д.
- Підключається до інтелектуальних IP-камерам від Hikvision, а запис, відтворення та створення резервних копій сигналів VCA можуть бути реалізовані
- Підтримується сигналізація виявлення VCA
- Миттєве відтворення призначеного каналу в режимі багатоканального відображення
- Розумний пошук обраної області в відео, інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення
- Підтримує квоти і групові режими жорсткого диска, різні можливості можуть бути призначені для різних каналів.
Особливості:
- Одночасне під ключення до 32 IP-камер
- Вхідний потІЧ 256 Мб/с.
- 4 SATA HDD, до 6Тб кожен
- RS-232, RS-485, USB 3.0
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265/H.264/MPEG4 відео формати
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 32-каналу |
| Двостороннє аудіо: | 1-канал RCA (2.0 Vp-p, 1k) |
| Вхідний потік | 256 Мб/с. |
| Вихідний потік | 160 Мб/с |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA: | 1920x1080p, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| А УДВО вихід: | 1-канал RCA (Лінійний, 1K) |
| Декодування | |
| Формат стиснення: | H.265/H.264 +/H.264/MPEG4 |
| роздільна здатність запису : | 8Мп/6Мп/5Мп/4МП/3Мп/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF /QCIF |
| Можливість | ~ 2-каналу - 4K, 8-каналів - 1080p |
| Синхронне відтворення: | 16-каналів |
| Мережа | |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 4 SATA HDD до 24 Тб |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| eSATA (опція) | 1 eSATA інтерфейс |
| Зовнішні Інтерфом Іси | |
| Мережевий інтерфейс: | 2х - RJ45 10M/100M/1000M/с адаптивний мережевий інтерфейс |
| USB інтерфейс: | Передня панель:2х - USB2.0, Задня панель 1х - USB3.0 |
| Послідовний інтерфейс | 1 RS-485 (полудуплекс), 1 RS-232, клавіатура |
| Тривога | 16вх/4вих |
| Загальна | |
| живлення: | AC від 100 до 240 |
| Споживання: | & le, 80 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| шасі: | 1.5U для монтажу в 19 стійку |
| Розмір: | 445 х 390 х 70 мм |
| Вага: | & le, 5 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 256 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси USB, RS-485, RS-232
- Відео стиснення
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 160 Мб/с
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість IP камер 32
- Модель DS-7732NI-K4
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.