IP Реєстратор Hikvision DS-7732NI-I4
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1335-02
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 12Мп
- Відео виходи HDMI 4K (3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 32 IP-камер
- Вхідний потІЧ 256 Мб/с.
- 4 SATA HDD , до 6Тб кожен
- RS-232, RS-485, USB 3.0
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265/H.264/MPEG4 відео формати
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 32 -каналу |
| Двостороннє аудіо: | 1-канал RCA (2.0Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Вихідний потік | 256 Мб/с |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA: | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 12МП/8МП/5MP/3MP/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-канал RCA (Лінійний, 1K) |
| Декодування | |
| Формат стиснення: | H.265/H.264/MPEG4 |
| роздільна здатність перегляду: | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 4-каналу - 4K, 16-каналів - 1080p |
| Синхронне відтворення: | 16-каналів |
| Жорсткі дис ки | |
| Тип інтерфейсу: | 4 SATA HDD до 24Тб |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| eSATA (опція) | 1 eSATA інтерфейс |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 2х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 2х - USB2.0, 1х - USB3.0 |
| Послідовний порт | RS-232 і RS-485 |
| Тривога | 16вх/4вих |
| Загальна | |
| живлення: | AC 220В/80Вт |
| Споживання: | & le, 20 Вт (без HDD) |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 19 rack-mounted 1.5U клас |
| Розмір: | 445 х 390 х 70 мм (W x D x H) |
| В ес: | & le, 5 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 12МП
Характеристики
- Вхідний потік 256 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси USB, RS-485, RS-232
- Відео стиснення
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) -
- Кількість HDD 4 SATA HDD (до 24 Тб)
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість IP камер 32-каналів
- Модель DS-7732NI-I4
- Пульт д/у Є
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.