IP Реєстратор Hikvision DS-7632NI-I2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1347
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 12Мп
- Відео виходи HDMI 4K (3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 32 IP-камер
- Вхідний потІЧ 256 Мб/с.
- 2 SATA HDD , до 6Тб кожен
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265/H. 264/MPEG4 відео формати
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 32-каналу (до 12 МП) |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| мережа | |
| Вхідний потік | 256 Мб/с. |
| Вихідний потік | 256 Мб/с |
| Віддалене підключення | 1 28 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 4-кана - 4К або 16-каналів - 1080p |
| Синхронневідтворення: | 16-каналів |
| Жорсткі дис ки | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 12Тб |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Тривога | 4вх/1вих |
| Загальна | |
| живлення: | DC 12В |
| Споживання: | & le, 40 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| шасі: | 380 мм шасі |
| Розмір: | 380 х 290 х 45 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 1 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 12МП
Характеристики
- Вхідний потік 256 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси USB
- Відео стиснення H.264, H.265, H.264 +, H.265 +, MPEG4
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) -
- Кількість HDD 2 SATA HDD (до 12 Тб)
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість IP камер 32-каналів
- Модель DS-7632NI-I2
- Пульт д/у немає
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.