IP Реєстратор Hikvision DS-7616NI-K2/16p
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
DS-7616NI-K2/16p - відеореєстратор мережевого типу від компанії Hikvision, який відносять до професійного обладнання. Він призначений для роботи з IP-камерами відеоспостереження з роздільною здатністю до 8 мегапікселів. Запис і переглянути інформацію в кодуванні H.265/H.265 +/H.264/H.264 + або MPEG4 є можливість одночасно з 16 каналів.
Для налаштування обладнання можна використовувати додаток або миша. Архівні файли з відеокамери можуть зберігатися на вінчестерах з об"ємом до 20 терабайт. Можна підключати до 2 вінчестерів, залежно від розміру необхідного архіву. Також передбачені роз’єми USB для запису даних, або можна використовувати хмарні сервіси. Передбачено ряд додаткових функцій для професійного дії відеореєстратора.
Щоб стежити за всім, що відбувається на об’єкті, передбачені роз’єми VGA і HDMI, залежно від необхідної якості зображення. Канал входи і виходи RCA використовуються для збереження і відтворення звуку. Щоб підключити обладнання тривоги, встановлено 4 входи і 1 вихід. Підключення може здійснюватися за технологією Рое. Виготовлений реєстратор з міцного пластику.
Якщо ви хочете купити відеореєстратор DS-7616NI-K2/16p, зателефонуйте або залиште заявку на сайті. Ми не просто магазин, а офіційний представник бренду, тому саме у нас ціни на 10-15% нижче, ніж в інших магазинах. Доставимо товар в будь-яку точку країни.
Особливості:
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 8Мп
- Відео виходи HDMI 4K (3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 16 IP-камер
- Вхідний потІЧ 160 Мб/с.
- 2 SATA HDD, до 6Тб кожен
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4 відео формати
- PoE свитч на 16 каналів
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 16-каналів (до 12 МП) |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 160 Мб/с. |
| Вихідний потік | 160 Мб/с |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p , 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 4-каналу - 4К або 16-каналів - 1080p |
| Синхронневідтворення: | 16-каналів |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 12Тб |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Тривога | 4вх/1вих |
| PoE | 16x - RJ45 (10/100M) |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3 af/at |
| живлення PoE | 200Вт |
| Загальна | |
| живлення: | AC 220В |
| Споживання: | & amp; le, 280 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| шасі: | 385 мм шасі |
| Розмір: | 385х315х52 мм (W x D x H) |
| Вага: | & amp; le, 1 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 160 Мб/с
- PoE входи 16 портів
- Інтерфейси 2-USB2.0, 1-RJ45
- Відео стиск H.265/H.264/MPEG4
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 160 Мб/с
- Дозвіл запису до 8Мп
- Кількість HDD 2 SATA HDD (до 12 Тб)
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість IP камер 16-каналів
- Модель DS-7616NI-K2/16p
- Пульт д/у немає
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.