TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7216HUHI-K2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1903
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і передача
- Самоадаптівний вхід сигналу HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- 2 каналу 6 мегапіксельних IP камер
- 5 Mп/4 Mп HDTVI відеовхід і перегляд в реальному часі
- Передача на великі відстані по UTP і коаксіальному кабелю:макс. 800 м для 1080p і 1200 м для сигналу HDTVI 720p
Стиснення і запис
- H.265 +/H.265/H.264 +/H .264 кодування для основного потоку і H.265/H.264 для підпотоків аналогових камер
- Підключається до IP-камерам H.265 +/H.265/H.264 +/H.264
- Можна активувати H.265 + для підвищення ефективності кодування і зниження витрат на зберігання даних
- Полноканальная запис з роздільною здатністю до 5 Мп
Відеовихід
- Одночасний вихід HDMI/VGA
- вихід HDMI з роздільною здатністю до 4K (3840 2160)
- Окремий вихід CVBS
Зберігання і відтворення
- 1 SATA (ємність до 8 ТБ)
- Синхронне відтворення 4/8
- Розумний пошук ефективного відтворення
- підтримка стороннього хмарного сховища (Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive)
Смарт функції
- підтримка декількох подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових і інтелекту альних IP-камер
- Підтримує виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, а також виявлення зміни сцени
- Накладення інформації VCA в режимі реального часу і інтелектуальне відтворення
- VQD ( діагностика якості відео)
- Підтримує управління PTZ через Omnicast VMS протоколу Genetec
Мережевий і Ethernet-доступ
- Hik-Connect & amp; DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення управління мережею
- 1 самоадаптівний інтерфейс Ethernet RJ45 10M/100M/1000M
- Обмеження вихідний смуги пропускання
характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| HDTVI вхід | 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| AHD вхід | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI вхід | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS вхід | PAL/NTSC |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 6 Мп, Підтримує IP-камі ри H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення: | G.711u |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 1 кан, 4K (3840 2160)/30Гц, 2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| VGA вихід: | 1-кан, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| CVBS вихід: | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| роздільна здатність кодування: | 5 Mп/4 Mп/3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: | Головний потік:5 Mп @ 12к/с/4 Mп @ 15к/с/3 Mп @ 18к/с 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) Доп потік:WD 1/4CIF/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) |
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-10 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kбит/с |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | Відео, відео та аудіо |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 8 Tб |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P, DNS, DDN S, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Розмова аудиовход | 1-кан , RCA (2.0 Vp-p, 1 K) (з використанням 1-го аудиовхода) |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Послідовний інтерфейс | RS-485 (напівдуплексний) |
| USB інтерфейс: | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 16/4 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12В |
| потужність | & lt ;, 25Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 380x320x48 мм |
| Вага | & l t ;, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео виходи HDMI (4K), VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, HDCVI, AHD, IP камери
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 16каналов
- Модель DS-7216HUHI-K2
- Розмір 380x320x48 мм
- Швидкість запису 5 Mп - 12к/с, 4 Mп - 15к/с, 3Мп - 18к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.