TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7216HQHI-K2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1891
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і передача
- Самоадаптівний вхід сигналу HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- До 24 каналів 6 мегапіксельних IP камер
- Передача на великі відстані по UTP і коаксіальному кабелю
Стиснення і запис
- H.265 Pro +/H.265 Pro/H.265/H.264 +/H.264 кодування для основного потоку і H.265/H.264 для підпотоків аналогових камер
- Підключається до IP-камерам H.265 +/H.265/H.264 +/H.264
- Можна активувати H.265 + для підвищення ефективності кодування і зниження витрат на зберігання даних
- Полноканальная запис з роздільною здатністю до 4 Мп
- Підтримує 1080p в реальному часі. Коли 1080p lite включений, ефект зображення аналогічний 1080p
Відеовихід
- Одночасний вихід HDMI і VGA
- окремий вихід CVBS
- вихід HDMI з роздільною здатністю до 4K (3840 2160)
Зберігання та відтворення
- 2 SATA (ємність до 10 ТБ кожен диск)
- Синхронне відтворення 8 каналів
- Розумний пошук ефективного відтворення
- Підтримка стороннього хмарного сховища (Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive)
Смарт функції
- Підтримка декількох подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових і інтелектуальних IP-камер
- Підтримує виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, виявлення зміни сцени
- VQD (діагностика якості відео)
Мережевий і Ethernet-доступ
- Hik-Connect & DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення управл ення мережею
- 1 мережевий інтерфейс Ethernet RJ45 10M/100M/1000М
- Обмеження вихідний смуги пропускання
характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення | H.265 Pro +/H.265 Pro/H. 265/H.264 +/H.264 |
| Аналог і HD-TVI відео входи | 16 каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75), що підтримує коаксітронное з"єднання |
| HDTVI вхід | 4 Мп , 3 Мп, 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц, 720p/50Гц, 720p/60Гц Примітка:Вхідний сигнал 3 Мп доступний тільки для каналу 1/2/3/4 |
| AHD вхід | 4 Мп, 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц |
| HDCVI вхід | 4 Мп, 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц |
| CVBS вхід | PAL/NTSC |
| IP відео вхід | 8 каналів (до 24), роздільна здатність до 6 Мп, підтримує IP-камери H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення | G.711u |
| Аудіовхід | 1-канал RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| CVBS вихід | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| VGA вихід | 1 канал, 1920х1080р/60Гц, 1280х1024/60Гц, 1280х720/60Гц, 1024х768/60Гц |
| HDMI вихід | 1 канал, 4K (3840 х 2160)/30Гц, 2K (2560 х 1440)/60Гц, 1920 х 1080/60Гц, 1280 х 1024/60Гц, 1280 х 720/60Гц, 1024 х 768/60Гц |
| роздільна здатність кодування | Коли режим 1080p Lite не включений:4 Мп lite/3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF, При використанні режиму 1080p Lite:4 Мп lite/3 Mп/1080p lite/720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису | Основний потік: Коли режим 1080p Lite не включений: Для доступу до потоку 4МП:4 Мп lite @ 15к/с, 1080p lite/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с Для доступу до потоку 3 Мп:3 Mп/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 15к/с Для доступу до потоку 1080p:1080p @ 15к/с, 720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с Для доступу до потоку 720p:720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с При використанні режиму 1080p Lite: 1080p lite/3 Mп @ 15к/с 1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с Додатковий потік: WD1/4CIF @ 12к/с, CIF @ 25к/с |
| Відео бітрейт | 32 Kбит/с-6 Мбіт/с |
| Аудіо вихід | 1-кан , RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт | 64 Kб/с |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | Відео, Відео та Аудіо |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 10 Tб кожен |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Двосторонній аудиовход | 1-кан, RCA (2.0 Vp-p, 1 K) (з використанням 1-го аудиовхода) |
| Мережеві інтерфейси | 1, RJ45 10M/100M/1000М Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Вхідна пропускна здатність | 96 Мбіт/с |
| Дистанційні підключення | 128 |
| USB інтерфейс | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Послідовний інтерфейс | RS-485 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12В |
| потужність | & lt, 25 Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 380 x 320 x 48 мм |
| Вага | & lt, 2 кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 4МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7216HQHI-K2
- Пульт д/у немає
- Розмір 380 x 320 x 48 мм
- Швидкість запису 4 Мп lite/3Мп - 15 к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.