TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7208HGHI-SH
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1848
Аксесуари
Особливості:
- Н.264, підтримка 2-потоків
- Підтримка HD-TVI і аналогових відеокамер
- Запис:1080р - 12 к/с, 720р - 25 к/с
- HDMI, VGA - 1920x1080
- Синхронне відтворення 4 каналів
- Передача на велику відстаньпокоаксіальному кабелю
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 |
| Аналог і HD-TVI відео входи: | 8-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| IP камери: | 2-каналу |
| Підтримка типів камер: | 720р25, 720р30 , 720р50, 720р60, 1080р25, 1080р30, CVBS |
| Аудіостиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 1-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps- 6 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 8 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 4 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| інтерфейс послідовного введення/виводу: | 1 RS-485 інтерфейс для PTZ-управління |
| USB-інтерфейс: | 2 х USB 2.0 |
| Тривога: | немає |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt, 20Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 315x242x45 мм |
| вага | & lt, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт Аналог, HD-TV, 2 канали IP
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 1080р (НЕ ріалтайм)/720P/VGA/WD1/4CIF/C IF
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 8 каналів
- Модель DS-7208HGHI-SH
- Пульт д/у є
- Розмір 315 x 242 x 45 мм
- Швидкість запису 1080р - 12 к/с, 720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.