TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7204HUHI-F2/N
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1867
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і стиснення
- Можливість підключення HD-TVI, AHD, мережевих і аналогових камер,
- До 2 каналів 4МП IP камер по протоколу Onvif
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- Підтримка H.264 і H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Підтримка нульового каналу кодування,
Відеовихід
- Синхронний HDMI (4K), VGA і CVBS виходи,
- Підтримка камер з роздільною здатністю до 3МП,
- Діагностика якості відео,
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Запис відео та зберігання
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи однією кнопкою,
- Резервування записи і запис у вихідні,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Один інтерфейсу SATA,
- Підтримує доступ Cloud P2P (One Drive, Google Drive або Drop Box),
Відтворення відео
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 4-каналу з роздільною здатністю до 3МП,
- відтворення на швидкості до 256X,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ для локального/віддаленого відтворення,
- Відтворення за допомогою смарт-пошуку і пошуку VCA,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
Тривога
- Сигнал тривоги:втрати відеосигналу, виявлення руху, тривожні датчики і т.д.,
- Підтримує 2-каналу VCA (виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень і аудіо детекция),
Фізичні інтерфейси
- Один RJ45 10/100/1000 Мб/с
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 + |
| Відео входи: | 4-каналу, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz, 720P/50Hz, 720p/60Hz, 3MP, 5MP |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 4МП |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 4K (3840х2160)/30Hz, 2K (2560х1440)/60Hz, 1920х1080/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х68/60Hz |
| VGA вихід: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| CVBS вихід: | Є |
| роздільна здатністькодування: | 3МП - 16к/с, 1080р/720р - 25 к/с Тільки 1й і 5й канал підтримує 3МП |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-10 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 4 канали |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 12 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Інтерфейс послідовного введення/виводу: | 1 RS- 485 інтерфейс для PTZ - управління |
| USB інтерфейс: | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 4/1 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt, 20Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | - 10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 380x320x48 мм |
| Вага | & lt, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео виходи HDMI (4K), VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, AHD, IP камери
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 3МП/1080р/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 4 канали
- Модель DS-7204HUHI-F2/N
- Пульт д/у є
- Розмір 380 x 320 x 48 мм
- Швидкість запису 3МП - 16к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.