TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7204HQHI-K1
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1900
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і передача
- Самоадаптівний вхід сигналу HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- 1 канал 4 мегапіксельних IP камер
- Передача на великі відстані по UTP і коаксіальному кабелю
Стиснення і запис
- H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 кодування для основного потоку і H.265/H.264 для підпотоків аналогових камер
- Підключається до IP-камерам H.265 +/H.265/H.264 +/H.264
- Можна активувати H.265 + для підвищення ефективності кодування і зниження витрат на зберігання даних
- Полноканальная запис з роздільною здатністю до 3 Мп
Відеовихід
- Одночасний вихід HDMI і VGA
- Окремий вихід CVBS
Зберігання та відтворення
- 1 SATA (ємність до 6 ТБ кожен диск)
- Синхронне відтворення 4 канали
- Розумний пошук ефективного відтворення
- Підтримка стороннього хмарного сховища (Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive)
Смарт функції
- Підтримка декількох подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових і інтелектуальних IP-камер
- Підтримує виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень
- Накладення інформації VCA в режимі реального часу і інтелектуальне відтворення
- VQD (діагностика якості відео)
- Підтримує управління PTZ через Omnicast VMS протоколу Genetec
Мережевий і Ethernet-доступ
- Hik-Connect & DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення управління мережею
- 1 мережевий інтерфейс Ethernet RJ45 10M/100M
- Обмеження вихідний смуги пропускання
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.265 +/H.265/H .264+/H.264 |
| Аналог і HD-TVI відео входи: | 4 канали , BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75), що підтримує коаксітронное з"єднання |
| HDTVI вхід | 3 Мп, 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц, 720P/50Гц, 720p/60Гц Примітка:Вхідний сигнал 3 Мп доступний тільки для каналу 1 |
| AHD вхід | 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц |
| HDCVI вхід | 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц |
| CVBS вхід | PAL/NTSC |
| IP відео вхід | 1 канал, роздільна здатність до 4 Мп, підтримує IP -камери H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення: | G. 711u |
| Аудіовхід: | 1-канал RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| CVBS вихід: | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| HDMI і VGA виходи: | 1 канал, 1920х1080р/60Гц, 1280х1024/60Гц , 1280х720/60Гц, 1024х768/60Гц |
| роздільна здатність кодування: | Коли режим 1080p Lite не включений:3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF, При використанні режиму 1080p Lite:3 Mп/1080p lite/720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: | Основний потік: Коли режим 1080p Lite не включений: Для 3-мегапіксельного доступу до потоку:3 Mп/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 15к/с Для доступу до потоку 1080p:1080p/7 20p @ 15к/с, VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с Для доступу до потоку 720p:720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с При використанні режиму 1080p Lite: 3 Mп @ 15к/с 1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с Додатковий потік: WD1/4CIF @ 12к/с, CIF @ 25к/с |
| Відео бітрейт: | 32 Kб/с-6 Mб/с |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA ( Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kб/с |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку: | Відео, Відео та Аудіо |
| Синхронне відтворення | 4 канали |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 6 Tб |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP , Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0 |
| Послідовний інтерфейс | RS-485 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12В |
| потужність | & lt, 6Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | & lt, 1,16 кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 3МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- Відеовиходи 4 канали
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 3Мп/1080P/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 4 канали
- Модель DS-7204HQHI-K1
- Пульт д/у немає
- Розмір 315 x 242 x 45 мм
- Швидкість запису 3Мп - 15 к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.