TurboHD відеореєстратор Hikvision DS-7108HGHI-F1
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1732
Аксесуари
Особливості:
- Можливість підключення HD-TVI, AHD і аналогових камер,
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- HDMI, VGA виходи з роздільною здатністю 1080р,
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи однією кнопкою,
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 8-каналів в дозволі 720р,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів ,
- Один інтерфейсу SATA,
- Один RJ45 10M/100Mbps
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 + |
| 8-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) | |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 1-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-4 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку: | Відео , Відео та Аудіо |
| Синхронне відтворення | 8 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 6 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, EZV IZ Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0 |
| Тривога: | немає |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt ;, 12Вт ( без жорсткого) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 200x200x45 мм |
| Вага | & lt ;, 0.8 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 1МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт HD-TVI, AHD і аналогові камери
- Відеовиходи 8 каналів
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 8 каналів
- Модель DS-7108HGHI-F1
- Пульт д/у немає
- Розмір 200 x 200 x 45 мм
- Швидкість запису 720р - 25 к/с
Vladislav 02 лютого 2023
Поддерживает IP камеры?
Hikvision
Доброго дня
Так, даний реєстратор підтримує 2 ІР камери до 5МП
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.